مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتبه صدای بدن خود گوش دهید

افراد باهوش همیشه در تلاشند تا بهترین مسیر را برای رسیدن به اهداف خود انتخاب نمایند. این افراد باهوش ورزشکاران را نیز شامل می‌شوند. امروزه ورزشکاران برای بررسی وضعیت آمادگی جسمانی خود و اشخاص دیگر هم برای تناسب اندامشان، نیاز به تجهیزاتی دارند که بتواند بهترین روش را جهت رسیدن به هدف انجام دهد.

حال این هدف می تواند کاهش وزن، افزایش و بهبود عملکرد، بالا بردن قوای جسمانی، و یا کنترل و بررسی و تحلیل عملکرد در بازه‌های زمانی معین باشد. تنها راه شما برای گوش دادن به بدن و تحلیل بازخوردهایش جهت رسیدن به اهداف مورد نظرتان، این است که به ضربان قلب و میزان سوخت و ساز بدنتان توجه کنید. برای این کار به دستگاهی به نام ضربان‌سنج احیاج داریم.

یکی از برندهای مطرح ضربان سنج در دنیا، پلار است، ما در این نوشته شما را با این برند آشنا خواهیم کرد.

پلار، بعنوان اولین تولید کننده‌ی مانیتور سنجش ضربان قلب، دارنده‌ی جایزه‌ی بهترین طراحی در چندین سال متمادی، و با ۳۰ سال تجربه و بهره‌مندی از متخصصان متعدد، یکی از پیشروان این عرصه است. ویژگی منحصر بفرد محصولات ورزشی پلار این است که هر یک از محصولات قابلیت شخصی سازی و ورود اطلاعات مختص به هر فرد از جمله ضربان قلب و سایر موارد را داراست. لذا این محصولات کاملا مطابق و مناسب با نیازهای ورزشکاران طراحی شده اند.

شعار پلار این است: درهر رشته‌ی ورزشی و در هر سطحی که هستید، با محصولات پلار می توانید در تمرینات خود تحولی شگرف بوجود آورید! اگر تمایل دارید بیشتر با محصولات پلار آشنا شوید، از وب‌سایت نمایندگی ایران این محصول بازدید کنید.

آیا تا بحال از ساعت‌های ورزشی استفاده کرده‌اید؟ نظر شما درباره‌ی چنین تجهیزاتی چیست؟

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


نظر خود را بیان کنید