مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

چه زمانی باید پیراهن جیب دار بپوشیم؟

هنگامی‌که علاوه بر فشن بودن لباس، به کاربردی بودنش هم اهمیت دهیم، پیراهن‌های جیب دار بسیار با اهمیت و ضروری می‌شوند. آن‌ها به ظاهر شما معنا می‌دهند و یک مکان مناسب برای مخفی کردن یا آویزان کردن عینک آفتابی‌تان هستند.

اما برای برخی افراد این سوال پیش می‌آید که: آیا به نمایش گذاشتن جیب‌ها، همیشه جالب است؟ جواب مثبت است، البته همیشه همه چیز به سلیقه‌ی شخصی شما بستگی دارد.

برای انتخاب یک پیراهن مناسب، با تیپتان مانند همیشه برخورد کنید. برایان بوی، مدیر بخش مد و سرپرست بخش آرایشی مردان در مجله‌ی Men’s Health می‌گوید: «وجود یک جیب، در سلیقه و طرز پیراهن پوشیدن شما تغییری ایجاد نمی‌کند.» چه یک پیراهن زیر ژاکت، و چه یک تیشرت آستین کوتاه در ساحل باشد، این موضوع همیشه صحت دارد.

هرچند باید این نکته را در نظر داشته باشید: پیراهن‌های جیب دار، اصولا غیر رسمی شناخته می‌شوند. بنابراین اگر برای رفتن به محیطی راحت‌تر مانند گردش در پارک یا یک مهمانی در خانه‌ی همسایه‌تان آماده می‌شوید، یک پیراهن جیب دار، انتخاب مناسبی است. اما اگر قصد رفتن به یک مهمانی رسمی را دارید، یک پیراهن بدون جیب انتخاب کنید تا آراستگی و تیپ کلاسیک خود را حفظ کنید.

ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید