خبرنـامه ایمیلی

جـا نمانیـد ...! اگر هنوز در خبرنـامه ایمیلی مـا عضو نشده‌اید،
همین حـالا ثبت نام کنید.

پربحث‌ترین‌ها

مـردان

خانم‌ها راجع به موهای بدن مردها چه فکر می‌کنند؟

موی بدن مرد

تا مدت‌ها پیش، از بین بردن موهای زائد برای آقایان یک کار حرام بود! جدی! اما بنظر می‌رسد مردهای امروزی همانقدر به نظافتشان اهمیت می‌دهند که ما خانم‌ها. امم، خب نظر شما چیست؟ ما از ۲۰ دختر همین سوال را پرسیدیم تا به ما بگویند واقعا راجع به برداشتن ابرو، موهای پشت، و بقیه‌ی اندام مردها چطور فکر می‌کنند.

قبلا ۷۳ درصد از مردان آمریکایی برخی از بخش‌های بدن خود را اصلاح می‌کردند. اما با توجه به مطالعات اخیر انجام شده بر روی مصرف کنندگان ژیلت، امروزه ۸۴ درصد از مردان حداقل یک بخش از بدن خود را اصلاح می‌کنند، و البته به شکستن چندین تیغ در طول سال هم اعتراف دارند! در این دوران، باید بگوییم که مطمئنا شوکه نشده‌ایم. اما این واقعا چیزیست که خانم‌ها می‌خواهند؟ ما تلاش کردیم تا به جواب این سوال برسیم.

۱. آیا عجیب است که موهای پاهایشان را اصلاح کنند؟

اولیویا: «بله! من تنها یک بار با پسری که این کار را می‌کرد ملاقات کردم، اما او این کار را فقط برای این انجام میداد که یک ورزشکار حرفه‌ای بود. نظرم راجع به تراشیدن پاها چیست؟ شیو کردن پاها غیر از برای شنا؟ اوه من طرفدارش نیستم!»

کتی: «بله عجیب است، مگر اینکه شناگر باشد. این کار خیلی زنانه است!»

ونسا: «البته! من خیلی علاقمند به مردهایی که بدنشان را اصلاح می‌کنند نیستم، البته بغیر از صورتشان. بنظر می‌رسد که چنین اشخاصی دیگر خیلی بیش از حد روی ظاهرشان کار می‌کنند.»

هیلی: «اگر برای ورزش نیست، پس بله عجیب است. باعث از بین رفتن مردانگیشان میشود.»

نتیجه: اگر یه ورزشکار حرفه‌ای نیستید، پس این کار را انجام ندهید.

۲. اصلاح موی دست‌ها هم بد است؟

کارن: «این کار به عجیبی اصلاح پاهایشان نیست. مردها باید مقداری مو داشته باشند، البته نه اینکه خنده دار و تیره و ضخیم مثل جنگل باشد!»

آماندا: «نه! بیشتر بازیکنان بیسبال این کار را انجام می‌دهند و همه‌ی ما میدانیم که چه شکلی می‌شوند.»

جنا: «بله! این خیلی ناخوشایند است که در رختخواب در کنار پسری دراز کشیده باشید و بازوهایی که تازه دو روز است اصلاح کرده است، دورتان باشد. اه!»

ونسا: «حتی خودم بازوهایم را اصلاح نمی‌کنم، بنابراین مسلما دلم نمی‌خواهد مرد من این کار را انجام دهد.»

نتیجه: بستگی به دختر دارد. برای بعضی‌ها مهم نیست، در حالیکه برای بعضی‌ها غیر قابل قبول است.

۳. چه احساسی درباره‌ی ریش‌های بلند دارید؟

اولیویا: «من یک بار با مردی که تمام صورتش پوشیده از ریش بود بیرون رفتم. من چند بار سعی کردم او را ببوسم چون خیلی جذاب بود، اما در نهایت از بیرون آوردن موهای ریش و سبیلش از دهانم خسته شدم! بعلاوه، این مرا متعجب کرد که او چقدر پر هیجان بود. خب… بلند نگه داشتن ریش برای اینکه جذاب بنظر برسید؟! پسر‌ها، کمی آنها را مرتب کنید!»

کتی: «امم نه! ریش‌ها مرا آزار می‌دهند. این مثل این است که با بابانوئل بیرون رفته باشید! چه فضاحتی! مقدار کمی‌ریش بلند مثل بردلی کوپر بله، البته اگر مثل او با ریش، جذاب به نظر میرسید!»

جنا: «صد در صد بله! البته باید یک ریش مرتب و آراسته باشد: گردن تراشیده، خطوط تمیز و مرتب. ریش نامزد من مرتب و بلند است، اما به راحتی می‌تواند از کنترل خارج شود. من معمولا باید به او یادآوری کنم که وقت آن رسیده ریش‌هایش را مرتب کند، و اگر نه او کم کم شبیه به مسیح می‌شود!»

مطلب مرتبط:  انواع باکتری‌های موجود در لوازم آرایشی

ونسا: «من ریش‌های ژولیده را دوست دارم، به شرط اینکه خیلی بلند نباشند. من فکر می‌کنم مرد من با کمی ریش، جذاب‌ترین است. معمولا حدود ۵ تا ۷ روز بعد از اصلاحش، بدون اینکه تبدیل به یک مرد غارنشین شود، این ریش کمی او را تغییر می‌دهد!”

نتیجه: دوران ریش‌های بسیار بلند و نامرتب کاملا گذشته است. اما ریش‌های منظم و با استایل قابل تاملند.

۴. آیا سبیل جذاب است؟

کاری: «سبیل؟! ام، نه… حتی نه برای تعطیلات. اصلا جذاب نیست!»

اولیویا: «ها؟ یک سوال… آیا شما یک مجرم زندانی هستید؟! اگر نه، دور سبیل را خط بکشید!»

ونسا: «خب، برخی از مرد‌ها ممکن است با سبیل خوب بنظر برسند، اما در کل نه. اگر پسری هزار کیلو اعتماد به نفس داشته باشد و سبیل را متناسب با ظاهرش نگاه دارد، من فکر می‌کنم می‌تواند جذاب باشد، اما از طرفی کمی‌عجیب و غریب بنظر می‌رسد…»

جینا: «متنفرم! متاسفم اما مهم نیست چقدر با سبیل جذاب بنظر می‌رسید! سبیل رتبه‌ی یک مرد را از ۱۰ به ۱ می‌رساند!»

هیلی: «سبیل برای من یادآور پدرم است. بنابراین من آنرا برای مرد زندگیم نمی‌پسندم.»

نتیجه: از شر سبیل خود راحت شوید! (مگر اینکه شما طرفدار چیزهای عجیب و غریب، متولد دهه‌ی ۶۰ میلادی و یا یک خلافکار هستید!).

۵. وکس کردن یا نکردن پایین‌ها!

جنا: «اینکه همه جا را اصلاح کرده باشند، کمی‌عجیب است، اما قطعا باید تمیز و مرتب باشند. یک کپه مو؟ هرگز!»

هیلی: «فقط تمیز باشید! اما اگر نرم‌تر و صاف‌تر از من باشید، اینجاست که ممکن است دچار مشکل شویم!»

اولیوا: «بخاطر خدا حتما حتما حتما این کار را انجام دهید. من اصلا دلم نمیخواهد یک کپه مو ببینم! برای من تفاوتی ندارد که همه جا را اصلاح کنید یا نه. نه از این کار متنفرم و نه به آن علاقه دارم. بعضی از شما ممکن است با این کار مثل یک کودک بنظر برسید، اما چه باشد چه نباشد، برای من تفاوتی ندارد.»

کارین: «مطمئنا بله. البته اگر بطور کامل اصلاح نکنید و فقط کمی‌مرتب باشید، خیلی بهتر است.»

نتیجه: این کار را انجام دهید! از شما خواهش میکنیم که حتما این کار را انجام دهید. لازم نیست به طور کامل اصلاح کنید، فقط کمی‌مرتب باشید.

۶. آیا برداشتن ابروها، کاری زنانه است؟

کتی: «نه، تا زمانی که بیش از حد مثل دخترها بنظر نرسند، بنظر من ایرادی برای اینکه کمی ابروها را مرتب کنند وجود ندارد. البته نامزد من فکر می‌کند اینکار کلا زنانه است.»

ونسا: «بدون شک من مجرم اصلی برداشته شدن ابروهای همسرم هستم. من هر ماه کمی‌آنها را مرتب می‌کنم، بیشتر بخاطر اینکه این کار سرگرم کننده است. او وانمود می‌کند که از این کار متنفر است، اما من میدانم که در دل عاشق مدل جدید ابروهایش است. اما پسری که ابروهایش را وکس می‌کند را نمی‌توانم تحمل کنم.»

کارین: «نه دخترانه نیست! من گاهی در دلم آرزو می‌کنم که دوست پسرم اجازه دهد من کمی ابروهایش را مرتب کنم.»

هیلی: «من ترجیح می‌دهم آنها فقط کمی به ابروهایشان حالت دهند نه اینکه آنرا کامل تمیز کنند. من ابروهای دوست پسرم را وکس می‌کنم و در ابتدا او کمی‌خجالت زده بنظر می‌رسید، اما حالا از نتیجه طبیعی‌اش راضیست.»

مطلب مرتبط:  ۸ راز افرادی که هرگز بیمار نمی‌شوند

نتیجه: اصلا این کار را انجام ندهید. لطفا حالت طبیعی آنها را حفظ کنید. ابروهای شما نباید تمیزتر و مرتب‌تر از ابروهای ما باشد. اوه! و البته از اینکه از ما کمک بخواهید، نترسید.

۷. چه مقدار موی سینه، زیاد است؟

اولیویا: «من قفسه سینه‌ی پر مو را دوست ندارم. چیزی در حد تعادل خوب است. اما اگر پسری بخواهد موهای سینه‌اش را کاملا هم اصلاح کند، من مشکلی ندارم.»

کتی: «اصلا علاقه‌ای ندارم! همسرم را مجبور می‌کنم موهای سینه‌اش را کامل اصلاح کند.»

آماندا: «من علاقه‌ای به موهای سینه ندارم. یک سینه‌ی اصلاح شده مردانه‌تر بنظر می‌رسد. به خصوص اگر بدن جذابی هم داشته باشید.»

جنا: «من به قفسه سینه‌ی مودار علاقه دارم. اما بشرط اینکه موها خارج از کنترل نباشند. مثل ابروها و ریش، موهای سینه نیز باید مرتب شوند. اگر موهای قفسه سینه یکدست نیست، باید کامل اصلاح شود. اگر کمی پر موست، باید حتما آنها را مرتب کند، اما نه اینکه خیلی کوتاهشان کند. من از موی کوتاه قفسه سینه متنفرم. خیلی آزار دهنده است!»

هیلی: «خب، همسر من یکی دوتا دانه مو بیشتر روی قفسه سینه‌اش ندارد و این برای من خیلی خوب است!موهای زیاد بنظرم کمی عجیب است. کمی آنها را اصلاح کنید، هرچند بصورت عجیب غریب و ضخیم دوباره رشد میکنند!»

نتیجه: بستگی به دختر دارد. اما در هر صورت، سینه‌ای بسیار پر مو اصلا جذاب نیست. قبل از اینکه موهای سینه‌تان را اصلاح کنید، نظر همسرتان را بپرسید. ( بعضی‌ها ظاهر کاملا اصلاح شده را ترجیح میدهند و بعضی نه)

۸. موهای پشت: مسئله‌ی خیلی مهمی‌ است؟

ونسا: «خب، من خیلی طرفدار وکس یا چیزهایی شبیه به آن نیستم، ولی موهای پشت نیز جذاب نیستند. بهرحال من با همسرم کنار می‌آیم.»

آماندا: «نه، اما می‌توانید از دستشان راحت شوید!»

اولیویا: «فقط از دستشان راحت شوید! می‌توانید از ماشین اصلاح استفاده کنید، فقط از شر آنها خلاص شوید!»

جنا: «اگر مقدار کمی مو باشد، مشکلی نیست که آنها را اصلاح نکند. اما یک کمر صاف، بهتر است.»

هیلی: «اگر مقدار زیادی باشد، من ترجیح میدهم کاملا اصلاح شوند. البته من خیلی خوشحالم که همسرم کمری بدون مو دارد.»

نتیجه: مسئله‌ی خیلی مهمی ‌نیست، اما لطفا به ما اجازه دهید برای راحت شدن هرچه زودتر از دستشان، به شما کمک کنیم.

۹. آیا اینکه یک مرد موهای زیر بغلش را بتراشد، عجیب است؟

آماندا: «تمیز و مرتب کردن الزامیست! اما تراشیدن کامل موهای زیر بغل برای یک مرد… خیلی خوب نیست.»

جنا: «بله. این خیلی عجیب است که یک مرد موهای زیربغلش را بتراشد. مرتب کردن کاملا خوب است و برای بعضی مردها الزامیست. اما اگر موهای زیر بغلتان بدون اینکه دست‌هایتان را بالا ببرید دیده میشوند، آن موقع کمی مشکل وجود دارد.»

هیلی: «بله عجیب است! پسر سه ساله‌ی من هر روز زیر بغلش را برای رشد موها نگاه میکند. این یک نشانه است که شما یک مرد واقعی هستید!»

ونسا: «بله. من اصلا دلم نمی‌خواهد که موهای زیر بغل من بلندتر از همسرم باشد، و اگر یک روز من فراموش کنم که زیر بغلم را اصلاح کنم، آن موقع است که خودم احساس بدی پیدا میکنم.»

نتیجه: بله! اما مرتب کردن، بسیار خوب، و البته قابل تشویق از نظر ماست!

۲۲ دیدگاه

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید

 • یعنی کل مشکلات حله فقط مونده موهای کمر یارو ، جمش کنید بابا ، البته به جز صورت و دست و پا اون هم کنترل شده باید همرو زد وگرنه پشمینه میشه ، ولی در کل فک نکنم این موضوع انقدر ارزش توجه داشته باشه ، ته تهش از طرف مقابل میپرسی، هر چی اون گفت

 • مثلا در کشور های پیشرفته خانم ها خیلی ملایم ارایش میکنند و خانم هایی که خیلی ارایش غلیظ دارند یا لباسهای خیلی لختی میپوشند به عنوان خانم های رسپی میشناسند در صورتی که در ایران خانم ها شدیدا ارایش غلیظ میکنند دماغ عمل میکنند لباسهای تنگ و سکسی میپوشند … واقعا خیلی عجیبه!

 • من در استرالیا و اروپا مدتی زندگی کردم دقیقا درسته برای خارجی ها زدن موهای مرد عجیبه متاسفانه در ایران این فرهنگ غلطی که فکر میکنند زدن مو بدن و زیر ابرو گرفتن مد روزه در صورتی که اگر کسی در این شهر ها زندگی بکنه متوجه میشه که زدن موها مثل زنها و زیر ابرو گرفتن و ارایش کردن فقط مخصوص مردان همجنس باز مفعول است، اما تو ایران این جا افتاده که اگر موهات زیاد باشه حتما خیلی دهاتی هستی و بروز نیستی! بروز بودن را در این چیزها میبینند خیلی چیزهایی که در ایران میبینیم در خارج برعکسش مد هست . واقعا جامعه ایران از خارج خیلی بدتر شده خیلی.

 • به نظر من مردا باید موی زیر بغل و اون ناحیه خاص رو شیو کنن، بقیه جاها رو هم اگه دوست داشتن گاهی با موزر کوتاه کنن، ولی در کل موی بدن مردا برای من واقعا دوست داشتنیه خیلیییی

 • بنظرمن مرد بدون مو حال ب هم زن میشه ..مرد باید برعکس زن موداشته باشه…دستاو پاهاش و اگه رو قفسه سینه ش هم کمی موداشته باشه عالیه…ولی زیربغل و اون جای واجب رو باید زد…چون هرچی ازته بزنی باتوجه ب اینکه اندام مردونه است دیگه شبیه زنا نمیشه.ولی دست وپا حتتتماموداشته باشه و ته ریش

 • کلا مو در هیچ کجای بدن مرد حداقل برای من آزار دهنده نیست البته مادامی که تمیز نگه داشته بشه ولی اگه خیلی پرپشت و بلند هست میشه مرتبش کرد کمی کوتاه کرد ولی یه مرد به هیچ وجه نباید موی بدنشو از ته بزنه.یادمون نره مرد هرچی مردونه تر باشه جذاب تره وهمینطور زن هم هرچی زنونه تر.

 • بنده شخصا مو های پام و سینه رو با قیچی کوتاه می کنم چون مثلا بنده سال ها موهای پام
  رو کوتاه نکرده بودم تقریبا از زمان بلوغ تا 4 سال بعد و واقعا بعضی اوقات پاهام بو میگرفت ولی الان راحتر هستم و به نظرم قیچی از هر وسیله ای بهتره چون وسایل دیگه بدن رو مثل بدن زن سفید می کنه که این خوب نیست چون اون چیزی که برای زن زیبایی برای مرد زشته اوایل استفاده یکم خودتونو زخمی می کنید ولی بعد تمرین کردن دیگه راحت میشید
  ولی خب یه جاهای دیگه با قیچی نمیشه مثل پشت رون که میشه از ژیلت یا موزر استفاده کرد

 • سلام
  انسانها از چیزهایی که ندارن رنج میبرن و قدر چیزهای داشته رو نمیدانن
  این خارجی ها کلا پنج تا شون اندازه یه ایرانی مو ندارن پس چون کسی به پر مویی ما ندیدن از داشته های زیر بغل شون مایه میزارن یه چندتا شیبید توسینه براشون خیلی رویایی و تحریکیه نه ما که تو مناطقی از کره زمین هستیم که کلا مردمون زیسگامون پر مو هستن اونا یه فرهنگ دارن ما یه فرهنگ……متشکرم

 • با خواندن نظرات خانم های مورد نظرسنجی قرارگرفته در مطلببه این نتیجه میرسیم که این خانم ها دوست پسرها، شوهر ها ویا پارتنر های مشنگ و درب و داغونی داشتند!!

  یعنی تق یبا با یک جلبک متحرک رابطه دارند!!

  :))))

 • سلام.بابا اگه ادم موهای بدنشو نزنه که ببخشید شبیه به یه گوریل میشه تا انسان من هر کی رو میبینم بدنش پر مو حالم ازش بهم میخوره ادم حس کثیفی به ادم دست میده من خودم هرچی مو پا و دست درمیارم از ته میزنم وقتی میزنی انگار سبک شده بدنت.. تازه یه ویژگی هم داره ادم راحت تر شب خوابش میبره وقتی پات مو دار میشه انگار یه حشره داره وول میخوره اعصاب ادمو میریزه بهم.

 • سلام من دوچرخه سواری کار میکنمو مرتبا موهای پام رو میزنم
  معمولا با ژیلت این کار انجام میدم و بعدش پاهام سفید میشه و خوشم نمیاد
  چجوری پوسنتم رو تیره کنم

 • به نظر من مردها هم باید بدنشون مثل خانوما شیو باشه.واقعا این خانوما با این بدنای بدون مو چه حالی میکنن منم بعضی موقع ها که تحریک میشم خودمو کلا اصلاح میکنم البته پوست خیلی سفید نیست ولی برای یه مرد سفید مثل آقا شهرام فکر کنم بقول خودش دخترونه میشه!!!

 • به نظر من هر کس یه سلیقه ای داره و این مربوط به خود آدم میشه
  من خودم از یه بدن زنونه شیو شده خیلی خوشم میاد.به خاطر همینم کل بدنمو شیو میکنم و با پوست سفیدی که دارم بدنم دقیقا مثل یه خانوم میمونه
  البته خیلی وقته دنبال یه روش دائمی میگردم که موهای دست و پامو برای همیشه از بین ببرم.اگه کسی میتونه راهنماییم کنه.تشکر

 • اگه یه مرد صبح تا شب کارش مو کندن و مو زدن باشه فرقش بایه زن چیه پس،اونجاهایی که واجبه رو باید تمیز کرد، جاهای دیگه مث رونها و سینه و بازوها خب اگه کلا زده بشه دفعات بعد که در بیلد ازار دهنده میشه حتی ممکنه مث سیخ بره تو بدن خانم،حالا یکم بلند باشه نرمتره،کلا اونقدر پر پشت که نیست تراکمش مث موی سر که نیست بابا ازار دهنده باشه،حالا بستگی به طرف داره بزنه،
  کلا بدن مرد باید کمی مو داشته باشه اینطوری مردونه تر هس،
  گفته بودن موی زیر بغل رو نزنن، اححح باید کلا تیغ زد بابا، دوستمون راست میگه باید از خانمای ایرانی باید نظرسنجی کرد نه این خارجیا که با فرهنگ ما تضاد دارن،

  • باز هم سلام
   ببینید بعضی چیزها شاید اونقدر لازم نباشه که بهش ریز و دقیق شد !!!
   اینکه بدن مردی مو داشته باشه، کم باشه یا زیاد، کجا ها باشه کجاها نباشه و … مربوط به ارتباطات خصوصی آدمهاست. واقعا بعضی از مردها و زنها با اینگونه مسائل کنار اومدن !!!!!!!
   البته عرف اینگونه است که بدن خانمها بدون مو و بدن آقایون با مو (البته بسته به اون چیزی که با آن متولد شده) برای طرف مقابل پسندیده تر باشه، اما ما خالق خود نیستیم و اینکه مثلا چانه من مو داره یا نه، کتف من مو داره یا نه و … ساخته من نیست، با همین استدلال میشه با اون بهتر و منطقی تر برخورد کرد. شاید قدری هم تبیلغات و مناسبات اجتماعی و تغییرات مدنی باعث ایجاد دیدگاههای جدید و متفاوت بشه، ولی باز هم اعتقاد دارم که اینها در حیطه خانواده ها معنا پیدا میکنه و چون اون حیطه تا حدود زیادی شخصی و خصوصیه، نمیشه خیلی دقیق راجع بهش حرف زد
   امیدوارم منظورم رو بیان کرده باشم…..