مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتچطور با یک قاشق به مژه‌ ها حالت دهید؟

چطور با یک قاشق به مژه‌ هایتان حالت دهید ؟

چنان‌ چه در یک موقعیت بدون فرمژه گیر کرده اید، با فرمژه پلک ‌تان را مجروح کرده‌اید، مژه‌ های بسیار کوتاه دارید یا فرمژه ‌ای مناسب برای شکل پلک ‌تان پیدا نکرده‌ اید و… یاد بگیرید که چگونه با یک قاشق به مژه‌ هایتان حالت دهید. ما این روش را توسط آرچنجلا چلسی، که نمونه کار‌هایش را در سریال‌هایی مانند How to Get Away with Murder، Revenge و غیره دیده ‌اید، به شما نشان خواهیم داد. این ترفند زیبایی برای زمانی‌ است که می‌خواهید چشمان ‌تان نمایان ‌تر شوند اما فرمژه ندارید یا نمی ‌خواهید از آن استفاده کنید.

چطور با یک قاشق به مژه‌هایتان حالت دهید؟

 آرچنجلا می‌گوید: «این ترفند برای همه کارآمد است به خصوص برای کسانی که مژه‌ های کوتاه دارند. » نکته ی خوب این است که می‌ توانید همزمان همه‌ی مژه‌ ها را با هم حالت دهید. بسیار خب حالا چطور مژه‌ ها را با یک قاشق حالت می‌دهید؟ او می‌گوید: «به راحتی گوشه ‌ی یک قاشق چای ‌خوری یا غذاخوری را گرفته و با پلک ‌هایتان، مژه‌ ها را به گودی کاسه ‌ی قاشق بفشارید تا به آن‌ها حالت بدهید. » مطمئن شوید که از یک قاشق تمیز استفاده می‌کنید، عفونت چشم شوخی نیست!

ما با کسب کمی تجربه دراین روش متوجه شدیم با توجه به شکل متفاوت چشم هر فرد، لبه‌ های مختلف قاشق متفاوت عمل می‌کنند. بنابراین، موقعیت‌های مختلف قاشق را امتحان کرده تا مناسب ‌ترین را برای خود پیدا کنید.

برای تسریع روند این کار به شما پیشنهاد می‌کنیم تا قبل از گذاشتن قاشق روی خط مژه‌ ها، آن را زیر آب گرم گرفته تا گرم شود.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


نظر خود را بیان کنید