مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

یک مدل موی فوق العاده جذاب و آسان

آیا می‌خواهید برای یک مناسبت خاص، ظاهری جدید داشته باشید؟ خیلی خوش شانسید! درک ویلیامز که یک آرایشگر حرفه‌ایست، اخیرا به ما نشان داده که چطور موها را به شکل یک فر کلاسیک آرایش کنیم. می‌توانید این روش آسان و جذاب آرایش مو را در ادامه بیاموزید.

لوازم مورد نیاز:

  • کرم مو
  • شانه دم باریک
  • سشوار
  • اتو موی پیچشی
  • چندین کلیپس مو

۱. اول به موهای مرطوب، مقداری کرم مو بمالید، از انتهای مو شروع کنید و به سمت وسط مو بیایید. ویلیامز می‌گوید: این کار، بدون اینکه موهایتان را بخواباند، یک زیرسازی عالی برای کل موهایتان فراهم می‌کند. موها را بین دست‌هایتان بپیچید تا آب اضافی‌اش گرفته شود.

یک مدل موی فوق العاده جذاب و آسان

۲. با استفاده از سشوار و یک برس با موی طبیعی، به موهایتان حجم دهید.

یک مدل موی فوق العاده جذاب و آسان

۳. هنگامیکه موها کاملا خشک شدند، با استفاده از یک شانه‌ی دم باریک، موهایتان را از وسط فرق باز کنید.

یک مدل موی فوق العاده جذاب و آسان

۴. یک بخش از قسمت بالا و جلوی مو را جدا کنید و با کلیپس به سمت بالا ببندید. بگذارید موهای زیر آن باز باشد و بقیه‌ی موهارا به پشت شانه ببرید. یک تکه مو از بخش زیرین جلوی مو جدا کنید و آنرا دور اتوی مو بپیچید. چند ثانیه صبر کنید و سپس آن را از اتو جدا کنید.

ویلیامز می‌گوید: اگر تکه‌های بزرگتر مو را جدا کرده و دور اتو بپیچید، راحت‌تر و سریع‌تر است، زیرا برای این مدل، نیازی به فرهای ریز نیست.

بعد از اینکه قسمت زیرین را تمام کردید، قسمتی که با کلیپس بسته بودید را باز کرده و همین کار را برای آن قسمت نیز انجام دهید. سپس این کار را برای طرف دیگر سر نیز تکرار کنید (اول بخش زیری را فر کنید، و بعد به قسمت‌های بالا بروید تا تمام مو فر شود).

یک مدل موی فوق العاده جذاب و آسان

۵. موهایی که فر کرده‌اید را جلوی شانه‌هایتان بگذارید تا سر راه نباشند. سپس موی پشت و بالای سر را با کلیپس بالا ببرید. موهای باقی مانده در زیر آن را به دو قسمت تقسیم کنید. یک قسمت را به جلوی شانه‌تان ببرید، و آنرا دور اتوی مو بپیچید، چند ثانیه صبر کنید و سپس آن را جدا کنید.

این کار را برای طرف دیگر هم تکرار کنید. سپس مویی را که با کلیپس بالا برده بودید، باز کنید و این مراحل را برای آن انجام دهید تا زمانیکه تمام موها فر شوند.

یک مدل موی فوق العاده جذاب و آسان

۶. با استفاده از یک برس ترکیبی (ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی) فرهای مو را برس بکشید. برس ما ترکیبی از موی گراز و نایلون است!

یک مدل موی فوق العاده جذاب و آسان

۷. بالای مو را با برس صاف کنید و مو را مانند تصویر پشت گوشتان ببرید.

یک مدل موی فوق العاده جذاب و آسان

۸. یک یا دو قطره کرم مو روی ریشه‌ی موهایتان بمالید تا جلوی ایجاد الکتریسیته در مو گرفته شود، مو براق شود، و ظاهری صاف و زیبا داشته باشد.

8-480x320

خیلی خب خانم‌ها، تمام شد. حالا پیشنهاد می‌کنیم لب‌هایتان را هم صورتی پر رنگ کنید. خوش بگذرونید :)

ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


5 دیدگاه

  1. سلام دوستاى خوبم . این مدل مو عالیه ! ولى اگه بشه و این هارو با ویدیو بگزارید به نظر من خیلى خوب میشه! ممنونم از سایت عالیتون?❤️

  2. این آسون بود نه واقعا!!!
    این که یک ور دست رو میخواست که موهاتو بسازه .تازه بااین وسایلی که این میگفت کارما نیست.

نظر خود را بیان کنید