چه می‌شود اگر با سینه‌بند بخوابید؟

جای هیچ سوالی نیست که در طول روز سینه‌ها در جهت مخالف جاذبه نیاز به حمایت دارند تا بالا نگاه داشته شوند، یعنی جایی که به آن تعلق دارند! اما در مورد اینکه آیا خانم‌ها باید شب‌ها کماکان با سینه‌بند سر کنند یا نه، جای کمی بحث و گفتگو است. بهرحال خبر خوب این است که اگر با سینه‌بند بخوابید، در کل اتفاق خاصی نخواهد افتاد، پس چه بدین شکل بخوابید چه نه، بسته به انتخاب و خواست خودتان دارد.

سینه‌بند: یک دوست حامی، یا ابزاری برای شکنجه؟

برخی از خانم‌ها، مخصوصا آنهایی که اندازه‌ی کاسه‌ی بزرگ‌تری دارند، خوابیدن بدون سینه‌بند برایشان سخت است و در این مورد احساس خوبی ندارند. این دسته از خانم‌ها، اگر سینه‌هایشان همیشه حامی داشته باشد احساس راحتی خواهند کرد، اما اگر بدون سینه بند و حمایت آن بخوابند، ممکن است درد پستان و تندرنس، را تجربه کنند.

اما بقیه‌ی خانم‌ها نه تنها خوابیدن بدون سینه‌بند برایشان ناخوشایند نیست، بلکه پوشیدن آن برایشان عذاب آور بوده و هیچوقت به پوشیدن سینه‌بند هنگام خواب، حتی فکر هم نمی‌کنند! خوشبختانه این شایعه که خوابیدن با سینه‌بند باعث سرطان سینه خواهد شد کاملا اشتباه است، پس شما کاملا آزادید که به هر روشی که راحت‌ترید بخوابید.

بهرحال اگر تصمیم گرفتید با سینه‌بند بخوابید، از انواع فنردار دوری کرده و سینه‌بندی با کاسه‌ی نرم بپوشید. اگر سینه‌بند فنردارتان هنگامی که خوابید جابجا شود، می‌تواند باعث بوجود آمدن کیست و درد شود. انتخاب دیگری هم که می‌توانید داشته باشید زیرپوش‌های زنانه است، لباسی مناسب خانم‌های جوان‌تر و هر کسی که بدنبال یک حامی سبک‌تر می‌گردد.

16 نظر ارسال شده است

 1. محبوب

  پسرا هم ک مث همیشه از نظرات سواستفاده میکنن…

 2. امیر

  به نظر من سوتین برای خانومایی که سینه هاشون کمی افتادس و از سایز 75 بزرگتره لازمه چون حتی زنها هم از اینکه ببینن یه خانومی سینه هاش زیر لباس رهاست خوششون نمیاد تا چه برسه به مردها – اما خانوماییکه سینه کوچک دارن یا هنوز جوون هستند و سینه هاشون شل نشده بنظرم سینه بند هم که نبدند مشکلی نداره – بعلاوه اینکه سینه بندهای فانتزی برا خانومای متاهل خیلی خوبه چون این کرستها برای مردها جذابه و اندام زن با این لباس زیر تو چشم مردها خیلی قشنگتره

  1. مها

   اگه یه مدت سوتین نپوشی خود به خود شل میشه و حالت اویزون پیدا میکنه پس بهتره همیشه خانمها بپوشن.حالت فنردارش هم خیلی خوش فرم میکنه

 3. ساها

  سوتین برای خانم ها بهتره خوش اندام میکنه

 4. hadi

  ب تب سوتین راحت ترهست

 5. صبا

  منم سونین می پوشم ولی هنوز پریود نمی شم

 6. هادی

  چه مجلوب

 7. میثم

  سوتینی که مردرو شهوتی نکنه بهتره نپوشین.

 8. فائزه

  من پریود می شم ولی خجالتم می شه به مامانم بگم که برام سینه بند بخره عالیه ولی من از امروز میپوشم چون زیبا میشم

  1. فائزه

   آفرین اگه سینه هات بزرگه حتما بپوش

  2. نفس

   آره عزیزم….سوتین عالیه…حتما بزن..

  3. hadi

   از رنگ های روشن استفاده کنی خیلی خوب میشه

  4. تینا

   نه خجالت نکش ولی سینه بند سرطان زاهست و به خاطر زیبایی پوشیدنی نیست

 9. معین

  به نظرمن سوتین برای خانوماخیلی خوبه چون زیباترمیشن.

 10. سعيده

  ممنون از شما

  1. ریحان

   سلام من ۱۲سالمه ایا باید از سینه بند استفاده کنم؟
   سینه هام بزرگ هم شدن

نظر شما چیست؟

* آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلگرام مجله تناسب اندام

نکته و ترفندهای تناسب اندام، فقط مخصوص شما!