مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

چه می‌شود اگر با سینه‌بند بخوابید؟

جای هیچ سوالی نیست که در طول روز سینه‌ها در جهت مخالف جاذبه نیاز به حمایت دارند تا بالا نگاه داشته شوند، یعنی جایی که به آن تعلق دارند! اما در مورد اینکه آیا خانم‌ها باید شب‌ها کماکان با سینه‌بند سر کنند یا نه، جای کمی بحث و گفتگو است. بهرحال خبر خوب این است که اگر با سینه‌بند بخوابید، در کل اتفاق خاصی نخواهد افتاد، پس چه بدین شکل بخوابید چه نه، بسته به انتخاب و خواست خودتان دارد.

سینه‌بند: یک دوست حامی، یا ابزاری برای شکنجه؟

برخی از خانم‌ها، مخصوصا آنهایی که اندازه‌ی کاسه‌ی بزرگ‌تری دارند، خوابیدن بدون سینه‌بند برایشان سخت است و در این مورد احساس خوبی ندارند. این دسته از خانم‌ها، اگر سینه‌هایشان همیشه حامی داشته باشد احساس راحتی خواهند کرد، اما اگر بدون سینه بند و حمایت آن بخوابند، ممکن است درد پستان و تندرنس، را تجربه کنند.

اما بقیه‌ی خانم‌ها نه تنها خوابیدن بدون سینه‌بند برایشان ناخوشایند نیست، بلکه پوشیدن آن برایشان عذاب آور بوده و هیچوقت به پوشیدن سینه‌بند هنگام خواب، حتی فکر هم نمی‌کنند! خوشبختانه این شایعه که خوابیدن با سینه‌بند باعث سرطان سینه خواهد شد کاملا اشتباه است، پس شما کاملا آزادید که به هر روشی که راحت‌ترید بخوابید.

بهرحال اگر تصمیم گرفتید با سینه‌بند بخوابید، از انواع فنردار دوری کرده و سینه‌بندی با کاسه‌ی نرم بپوشید. اگر سینه‌بند فنردارتان هنگامی که خوابید جابجا شود، می‌تواند باعث بوجود آمدن کیست و درد شود. انتخاب دیگری هم که می‌توانید داشته باشید زیرپوش‌های زنانه است، لباسی مناسب خانم‌های جوان‌تر و هر کسی که بدنبال یک حامی سبک‌تر می‌گردد.

ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


16 دیدگاه

  1. به نظر من سوتین برای خانومایی که سینه هاشون کمی افتادس و از سایز 75 بزرگتره لازمه چون حتی زنها هم از اینکه ببینن یه خانومی سینه هاش زیر لباس رهاست خوششون نمیاد تا چه برسه به مردها – اما خانوماییکه سینه کوچک دارن یا هنوز جوون هستند و سینه هاشون شل نشده بنظرم سینه بند هم که نبدند مشکلی نداره – بعلاوه اینکه سینه بندهای فانتزی برا خانومای متاهل خیلی خوبه چون این کرستها برای مردها جذابه و اندام زن با این لباس زیر تو چشم مردها خیلی قشنگتره

    • اگه یه مدت سوتین نپوشی خود به خود شل میشه و حالت اویزون پیدا میکنه پس بهتره همیشه خانمها بپوشن.حالت فنردارش هم خیلی خوش فرم میکنه

  2. من پریود می شم ولی خجالتم می شه به مامانم بگم که برام سینه بند بخره عالیه ولی من از امروز میپوشم چون زیبا میشم

نظر خود را بیان کنید