مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتعادت خسته کننده‌ی جین آبیتان را ترک کنید!

امروزه هر کسی حداقل یکی دو شلوار جین آبی رنگ در کمدش دارد. جین‌ها راحت پوشیده و راحت در آورده می‌شوند، و می‌توان آنها را در مهمانی‌ها و حتی در محل کار پوشید. جین‌ها را می‌توان با هر لباسی، از یک تی‌شرت سفید گرفته تا یک بلیز نقره‌ای براق، و با هر کفشی، از یک صندل راحتی گرفته تا بوت‌های پاشنه بلند، براحتی ست کرد.

اما به همان اندازه‌ای که جین‌ها متدوالند، استفاده از آنها پس از مدتی خسته کننده می‌شود. اگر یک سبک لباس را بارها و بارها بپوشید، فرصت پوشیدن جین‌های مد روز را از دست خواهید داد. دوستان، ترک عادت پوشیدن جین‌های آبی رنگ سخت نیست!

اولین کاری که باید انجام دهید، این است که ببینی چه سبک شلوار جینی می‌پوشید. شلوارهای راسته، جدای از اینکه راحتند، هیچ مزیتی در ظاهر شما ایجاد نمی‌کنند. اما مثلا جین‌هایی که دور باسن و کمر جمع و جورتر و پاچه‌هایی گشادتر دارند، می‌توانند شما را لاغرتر نشان دهند.

امروزه اغلب جین‌ها وسطشان رنگ رفته است، حالا شاید هم کمی بالا یا پایین‌تر! این رنگ رفتگی، از آنجایی که عرض شلوار را کمتر و قدش را بلندتر نشان می‌دهد، باعث می‌شود پاهایتان لاغرتر بنظر بیاید. پس اگر جینی که انتخاب می‌کنید چنین رنگ رفتگی‌هایی داشته باشد، ظاهر بهتری پیدا خواهید کرد.

وقتی صحبت از ترک عادت جین‌های آبی می‌کنیم، منظورمان رنگش هم نیز هست! امروزه جین‌های قرمز، سفید، و حتی جین‌های طرح‌دار خیلی داغ و پر طرفدار شده‌اند. جین‌های قرمز با یک تی‌شرت سویی‌شرت سفید ساده عالی می‌شوند. این رنگ برای فصل‌های پاییز و زمستان انتخاب مناسبی است.

در طول تابستان هم، جین‌های سفید می‌تواند زنده و باحال، و خیلی زیبا باشد. جین‌های طرح‌دار هم می‌توانند کمی خوشمزگی و شخصیت به پوشاک و استایل شما بیفزایند.

جین‌های راه راه می‌توانند ظاهری قدیمی برایتان درست کنند، مخصوصا اگر آنرا بهمراه کمربندی با یک سگک بزرگ بپوشید. الگوهای ساده‌ی دیگر هم می‌توانند بهمراه جین شما مورد استفاده قرار بگیرند، بنابراین می توانید آنها را برای یک قرار ملاقات یا گشت و گزاری در شهر هم بپوشید.

همچنین میتوانید با توجه به فصل یا سلیقه ی شخصیتان رنگ‌های دیگری از جین‌ها را هم انتخاب کنید. مثلا جین‌های صورتی برای تابستان عالی هستند و می‌توانند زنانگی شما را دو چندان کنند. آبی نیلی هم با لوازم تزئینی قرمز عالی می‌شوند و می‌توانند شما را در مرکز توجه قرار دهند.

پس تعدادی جین جدید را به کمد لباس خود بیفزایید تا هم کماکان از راحتی جین‌ها بهره ببرید و هم بتوانید عادات خسته کننده‌ی جین‌های آبیتان را ترک کنید!

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


۱ دیدگاه

  1. ممنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــون خیلی عالیه :)

نظر خود را بیان کنید