مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتپوشاندن بدن برای کاهش سایز

پوشاندن بدن، اقدامی برای سم‌زدایی، درمان سلولیت و کاهش سایز است، پس کاهش وزن از آن انتظار نمی‌رود. این اقدام، بیشتر بر روی تجمع بافت پیه مانندی از چربی، که سلولیت نامیده شده و زیرپوستی است، تاثیرگزار است. این کار، که جزو خدمات مراکز اسپا است، و اغلب انجام آن در باشگاه‌های ورزشی دیده می‌شود، به بدن شما کمک می‌کند تا سم زدایی، و همچنین بافت شلش سفت، و پوستتان هم لایه برداری، صاف و نرم شود!

اینطور بنظر خواهد رسید و اینطور هم احساس خواهید کرد که وزنتان کم شده، و همین باعث خواهد شد تا برای چسبیدن به رژیم غذایی و برنامه‌ی ورزشی‌تان هم دلگرم شوید. البته از یاد نبرید که این روش باید با یک رژیم غذایی سالم نیز همراه باشد.

پوشاندن بدن چطور کار می‌کند؟

مفهوم پوشاندن بدن، این است که قسمتهایی که می‌خواهید روی آن بیشتر کار کنید یا آن قسمتهایی که خلاص شدن از شر چربی‌هایش سختتر است، بهبود پیدا کند. البته دلیل اصلی این اقدام، برای سم‌زدایی است. هر جایی که بافت بدن شما نرمتر و شلتر باشد، پوشاندن آن، بیشتر تاثیر خواهد گذاشت.

آیا این کار مرا از شر سلولیت خلاص می‌کند؟

اغلب خانمها پس از پوشاندن بدنشان، پیشرفت زیادی دیده‌اند. سلولیت، تجمع مایع در بافت همبند لایه‌های بالایی پوست، همراه با بزرگ شدن سلول‌های چربی فرد است. در واقع، گردش خون ضعیف و تجمع سموم در بدن، بزرگ‌ترین عامل توسعه‌ی سلولیت است. پوشاندن بدن، لایه‌های پوست را سم زدایی، منافذ پوست را بسته، و گردش خون را افزایش می‌دهد، تا همگی دست به دست داده و جلوه‌ی سلولیت را کاهش دهند.

چقدر باید بدنم را بپوشانم؟

برای اینکه نتیجه‌ای طولانی مدت بدست بیاورید، حداقل احتیاج دارید تا ۱۰ جلسه این کار را انجام دهید. پیشنهاد می‌شود که دو یا سه بار در هفته بدنتان را بپوشانید تا اینکه به اهدافتان برسید.

آیا پوشاندن بدن برای همه بی خطر است؟

اگر باردار هستید یا نوزاد شیرخوار دارید، اگر در دوران قاعدگی قرار دارید و یا اگر یبوست دارید، پوشاندن بدن را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم.

چگونه باید این کار انجام دهم؟

برای پوشاندن بدن، و در نتیجه سم‌زدایی روش‌های گوناگونی وجود دارد. این کار جزو خدمات اغلب مراکز اسپا نیز هست که می‌توانید با مراجعه به چنین موسسه‌هایی از آن بهره ببرید. یکی از ساده‌ترین روش‌های این کار، این است که اندامتان را کیسه پیچ کرده و ورزش کنید! در آینده‌ی نزدیک درباره‌ی روش‌های پوشاندن بدن در مجله‌ی ما بیشتر خواهید خواند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


5 دیدگاه

  1. پاسخ دکتر محمد صادق کرمانی متخصص تغذیه و رژیم درمانی:

    این روش هیچ تاثیری در آب  کردن شکم ندارد،و به طور کلی عرق کردن ملاکی برای  کاهش وزن نیست. بستن گن و یا پلاستیک هم به مرور زمان باعث مشکلات پوستی  و گوارشی می شود.

  2. با چی باید بپوشونیم من با سلفن میپوشونم ولی با یه نشستن پاشدن پهلوها که مد نظرم بودلول می خورد و دیگه فایده نداشت

  3. باسلام
    چربی سوزی حاصل از این نوع پوشاندن ها خیلی زود برگشت پذیره من این نوع رو خیلی توورزشم انجام دادم و انگار آب بدنم رو از دست میدادم
    خوشحال میشم کارشناس محترم این سایت راهنمایی کنه آیا چربی های زیر پوستی دفع می شه و بعضا با یه لیوان آب اون حجم دباره برمیگرده ویا واقعا تاثیر گذاره؟؟!!

نظر خود را بیان کنید