مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

رژیم های غذایی کم کربوهیدرات

۱۰ فایده رژیم‌های کم کربوهیدرات و کتوژنیک برای سلامتی
(1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
  1. فشار خون کاهش می‌یابد

داشتن فشار خون بالا، یک فاکتور خطر مهم برای بسیاری از بیماری هاست، از جمله بیماری قلبی، سکته مغزی، نارسایی کلیه و بسیاری دیگر. رژیم‌های کم کربوهیدرات، یک راه موثر برای کاهش فشار خون می‌باشند، که مسلما منجر به کاهش خطر بیماری‌های وابسته به آن شده و به شما کمک می‌کند بیشتر عمر کنید.

حرف آخر: مطالعات نشان می‌دهند که کاهش کربوهیدرات‌ها، منجر به کاهش قابل توجه فشار خون می‌شود که به کاهش خطر بسیاری از بیماری‌های شایع کمک می‌کند.

از مزایای شگفت انگیز رژیم کم کربوهیدرات لذت ببرید.

از مزایای شگفت انگیز رژیم کم کربوهیدرات لذت ببرید.

  1. رژیم‌های کم کربوهیدرات، موثرترین درمان شناخته شده برای سندروم متابولیک هستند

سندروم متابولیک، یک وضعیت پزشکی است که بشدت با خطر ابتلا به دیابت و بیماری قلبی مرتبط است و در واقع مجموعه‌ای از این علائم می‌باشد: چاقی شکمی، فشار خون بالا، سطوح بالای قند خون ناشتا، تری گلیسیرید بالا و سطوح پایین HDL.

خبر خوب این است که تمام این ۵ علامت، در یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات، بطور چشمگیری بهبود می‌یابند. متاسفانه دولت و سازمان‌های مهم بهداشتی، هنوز هم یک رژیم غذایی کم چرب را برای این منظور توصیه می‌کنند که تقریبا بی فایده است، زیرا مشکل اساسی سوخت و ساز بدن را هدف نمی‌گیرد.

حرف آخر: رژیم‌های کم کربوهیدرات، تمام این ۵ نشانه کلیدی سندروم متابولیک (یک بیماری جدی که افراد را مستعد ابتلا به بیماری قلبی و دیابت نوع ۲ می‌سازد) را بطور موثری معکوس می‌کنند.

1 2 3 4 5 6
ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید