مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتقالیشویی پاکمهر

رپورتاژ آگهی؛

حتما برای شما نیز پیش آمده که برای سپردن فرشهای خود به قالیشویی های تهران به مشکل برخورده باشید. از زمانبندی تحویل دادن فرش، بدقولی در تحویل گرفتن فرش و قیمت های مختلف،نامعقول و غیر رسمی تا کیفیت پایین شستشو و حتی در برخی موارد آسیب رسیدن به فرش هایتان.

قالیشویی پاکمهر با پوشش تمامی مناطق تهران، خصوصا در غرب تهران و شمال تهران توانسته کیفیت شستشو را با تجهیزاتی مدرن و پرسنل کاربلد به سطح اعلا برساند. سرعت در سرویس دهی این قالیشویی نیز از جمله نقاط قوت پاکمهر محسوب میگردد. شما میتوانید با خیال راحت از بابت دریافت خدمات قالیشویی از پاکمهر اقدام کنید، چراکه مبلغ دریافتی پاکمهر منطبق با نرخ نامه اتحادیه قالیشویی میباشد و جای نگرانی از بابت قیمت وجود ندارد. فعالیت این قالیشویی بصورت 24 ساعته است و هرزمانی از شبانه روز میتوانید برای دریافت سرویس تماس بگیرید.

شرکت قالی شویی پاکمهر با برترین متدهای بسته بندی فرش شما را بصورت لول شده از محل تحویل گرفته و لول شده همراه با کاور مخصوص تحویل شما میدهد تا دغدغه ای از بابت نحوه عودت فرش نداشته باشید. این نوع بسته بندی همراه با جدیدترین روش ها صورت میگیرد که از بارزترین خدمات ما است.
در شرکت قالیشویی پاک مهر قالی و فرش شما تماما با رعایت اصول مذهبی توسط دستگاهها شستشو داده شده و شما میتوانید بدون دغدغه خدمات خود را از قالیشویی پاک مهر دریافت نمایید. پاکمهر با آبکشی صحیح فرش ،تمیز ترین شستشو را انجام میدهد و پاکیزگی را از نظر اسلامی را برای شما تضمین مینماید.
به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


نظر خود را بیان کنید