مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

مراقبه و مدیتیشن فوق العاده داشته باشیم

رپورتاژ آگهی؛

می خواهیم شما را با ابزاری آشنا کنیم تا به راحتی در هر زمانی به آرامش عالی برسید و هر زمان که مایل بودید خیلی زود  به طور کاملا طبیعی احساس فوق العاده ای را تجربه کنید.

 معروفترین و محبوبترین کاربردهای فایل های هیپنوتیزم استفاده از این فایلها در مدیتیشن ومراقبه است.

مدیتیشن ومراقبه با این فایلها تجربه کاملا متفاوتیست.

قبل از هر چیز باید بدانید که استفاده از این فایلها احتیاجی به خارج شدن از حال عادی و نرمال ندارد و حتی می توانید در خلال فعالیتهای روزانه خیلی زود ریلکس شوید و یا هر وقت تمایل داشتید که مراقبه و مدیتیشن کنید خیلی زود به سطح آرامش عمیق برسید.

به این علت که با قدرتی که این هیپنوتیزم ها در نفوذ به درون فرد دارند می توانند در ریلکس شدن اندام ها و درمان استرس و اضطراب بسیار پرقدرت عمل کنند و فرد را به آرامش برسانند.

کاربردهای هیپنوتراپی در زیبایی

یکی از عالی ترین کاربردهای فایلهای هیپنوتیزم که تغییرات درونی فوق العاده ای را به وجود می آورد و متاسفانه اکثر افراد از آن بی خبرهستند استفاده از این هیپنوتیزم ها در بهبود زیبایی ماست به عنوان مثال بهبود کلی در وضعیت پوست ، مو و… در تمام ابعاد.

تغییر رنگ چشم

همچنین یکی دیگر از کاربردهای فوق العاده این فایلها  در روشن تر کردن یا تیره تر کردن رنگ چشم هاست.

با قدرت هیپنوتیزم به راحتی میتوانیم رنگ چشم خود را کاملا طبیعی و درونی به طور مثال تا حدود بسیار زیادی به رنگ آبی  تغییر دهیم. این تغییرات توسط مغز ناخودآگاه ما که مرکز مدیریتی جسم و روان ماست صورت می گیرد.

فایل هیپنوتراپی تغییر رنگ چشم قوی ترین و تاثیر گذارترین متود تغییر رنگ چشم می باشد.

با استفاده از این فایلها به راحتی می توانید تغییر رنگ چشم فوق العاده نچرال و زیبایی را تجربه کنید.

ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


3 دیدگاه

 1. مهران فلاح در

  از سایت شما بعیده که به این کلاهبرداری ها دامن می زنید می دونم نظرم تایید نمی شه ولی خواهشا حداقل بیاید واسطه شایعه پراکنی و اینجور دروغها نباشیم

  • چرا تایید نشه عزیز؟
   ضمن تشکر از نظر شما به عنوان کاربر فیتنس مگیزین باید به این نکته توجه کنید که فیتنس مگزین صرفاً این «رپورتاژ آگهی» رو منتشر کرده و به هیچ وجه محتوای رپورتاژ آگهی های منتشر شده از طرف فیتنس مگزین تایید یا رد نمیشه.
   به هر حال روشی برای تامین بخشی از هزینه های سایت هستش و صرفاً منتشر شدن تبلیغات به منزله تاییدشون توسط ما نیست.

نظر خود را بیان کنید