سال نو، اندامی نو

سال نو، اندامی نو: در ۱۲ هفته به بهترین بدن برسید

سال نو دیگر رسما آغاز شده؛ و همه‌ی ما سفرها، مهمانی‌ها، و خوراکی‌های خوشمزه و چرب و چیلی را پشت سر گذاشته‌ایم. خب، حالا وقتش رسیده که دوباره روال تناسب انداممان را آغاز کنیم و اهداف جدیدی را برای خودمان تعیین کنیم. اینطور نیست؟

به همین منظور، مربیان حرفه‌ای و با تجربه‌ی ما، مجموعه‌ای از برنامه‌های تمرینی و غذایی را تهیه کرده‌اند، تا به شما کمک کنند تنها در ۱۲ هفته، به بهترین بدنی که تا بحال داشته‌اید دست یابید! ما سعی کرده‌ایم این برنامه‌های تمرینی طوری طراحی شوند، که تقریبا بتوان آنرا در برنامه‌های زمانبندی مختلف گنجاند. برنامه‌های غذایی نیز، ساده، قابل تحمل، و کاملا موثر طراحی شده‌اند. بعلاوه در این بین، کلی اطلاعات کاربردی و ترفندهای بدرد بخور جدیدی نیز از مربیان ما دریافت خواهید کرد.

اگر قبلا برای دستیابی به تناسب اندام تلاش‌هایی داشته‌اید، برنامه «سال نو، اندامی نو» مخصوص شماست! اگر زندگی پر مشغله‌ای دارید و هیکلتان از قیافه افتاده، باز هم این برنامه برای شماست. در حقیقت، اگر به هر دلیلی و تحت هر شرایطی تصمیم دارید تا تغییری ایجاد کنید، این برنامه‌ها برای شما طراحی شده‌اند. چه مرد باشید، و چه یک زن، چه تازه کار باشید، چه دارای سابقه‌ی ورزشی قابل توجه.

این برنامه زندگی شما را تغییر خواهد داد! پس با ما همراه شوید، با خودتان عهد کنید، و همین امروز تغییر را شروع کنید!

transformed2

روی مسیر پیشرفت بمانید!

در خبرنامه ایمیلی ما ثبت نام کنید. ما به تدریج، در بازه‌های زمانی مختلف، برنامه‌های تمرینی و غذایی، و همچنین نکات و ترفندهایی که برای ساختن عضله یا چربی سوزی بدردتان می‌خورد را به ایمیل شما ارسال می‌کنیم.

[mks_col]

[mks_one_half]

[/mks_one_half]

[mks_one_half]

همین حالا ثبت نام کنید و ایمیل‌هایی حاوی موارد زیر دریافت کنید:

  • تمرینات جدید
  • برنامه‌های غذایی
  • نکات و ترفندهای خاص
  • تخفیف خرید تجهیزات، مکمل‌ها و…

[/mks_one_half]

[/mks_col]

تلگرام مجله تناسب اندام

نکته و ترفندهای تناسب اندام، فقط مخصوص شما!