مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

زمان بستن چمدان ها و مهاجرت رسیده است؟

مهاجرت، کاری دلهره آور است. نه تنها جمع کردن وسایل و چیزهای مورد نیاز از نظر فیزیکی شما را خسته می کند بلکه از نظر ذهنی و احساسی نیز شما را تخلیه می کند. تعجبی ندارد که تنها ۱۲ درصد از کل جمعیت سال گذشته مهاجرت کرده اند. بگذارید صادق باشیم، هیچ کس نمی خواهد از جایی که نیمی از عمرش را در آنجا گذرانده و ریشه کرده است به جایی برود که کاملا با آن غریبه است.

اما وقتی روزگار به شما سخت می گیرد و به راه های جدید تری برای رها شدن و موفقیت نیاز هست، فکر نمی کنید که بهتر است فصل دیگری از زندگی تان را آغاز کنید؟ فکر نمی کنید که زمان شروعی دوباره در یک مکان جدید است؟ جابجایی از شهری به شهر دیگر شاید راه حلی عملی به نظر نرسد اما می تواند بهترین حرکت شما در مواجه با مشکلات باشد. شاید بهتر است به دنبال رویاهای خود بروید، پس به خواندن ادامه دهید و دریابید که چرا گاهی باید مهاجرت کنید.

مهاجرت می تواند آینده شغلی شما را دگرگون کند

آیا تا به حال حس کرده اید که از شغل کنونی تان راضی نیستید؟ آیا تا به حال حس کرده اید که به این محیط تعلق ندارید و تغییر محل کار یا زندگی تان شما را راضی تر و خوشحال تر می کند؟ بنابراین شاید دقیقا زمان مناسب برای شما برای مهاجرت هم اکنون باشد تا به رویاهایتان در جای دیگری دست پیدا کنید. مسلما شهر دیگری وجود دارد که می توانید در آن احساساتتان را کشف کنید و آن ها را به کار گیرید.

اگر لازم است از کارتان انصراف بدهید تا به دنبال خواسته ها و رویاهای خود روید پس احتمالا همین کار درست است. همه ما می دانیم گیر افتادن در یک جا و یک کار تکراری را هر روز و هر روز انجام دادن چه حس بدی دارد. احساس پوچی و مرده بودن می کنید، پس به جایی بروید که بیشتر احساس زنده بودن بکنید… جایی که بتوانید احساسات درونی خود را به راحتی بیرون بریزید.

فرصت ها در می زنند و شما باید در را باز کنید

هیچ چیز شما را به فرصت ها نزدیک تر نمی کند مگر اینکه خودتان به دنبال آنها بروید. به خودتان فرصت رشد کردن بدهید. شهرهایی در کشور هستند که برای مهارت های شما بسیار مناسبند. برای مثال علاقه مندان به تکنولوژی می توانند مهارت هایشان را در سان فرانسیسکو بهتر از شهرهای دیگر پرورش دهند. همانطور که می گویند چمن های آن طرف نرده ها سبزترند، اما تا زمانی که آن را درک نکنید، این موضوع را درک نخواهید کرد. نمی توان تنها در یک نقطه ساکن بود و از راه و روش زندگی در دیگر نقاط جهان غافل شد.

برای ساخت ارتباطات جدیدتر

ساختن ارتباطات بخشی از رشد کردن است. با شبکه ها و ارتباطات موجود در اطرافتان، شما سیستم حمایتی در اطراف خود خواهید داشت. وقتی از شهری به شهر دیگر می روید، ارتباطات جدید تری می سازید که نه تنها به شما کمک می کنند که سازنده تر باشید بلکه باعث افزایش اعتماد به نفس شما نیز می شوند. شما به دیگران برای رشد شخصیتی خود نیاز دارید. مهاجرت به جای دیگر به شما کمک می کند تا افراد جدیدی پیدا کنید و شبکه جدیدی از ارتباطات بسازید. این افراد به شما کمک می کنند تا در تجارت خود پیشرفت کنید و در دیگر جنبه های زندگی خود رشد کنید. با اینکه در ابتدا این کار ممکن است چالش برانگیز باشد اما با ساختن ارتباطات جدیدتر حس امنیت بیشتری را نسبت به خود خواهید داشت و کار بسیار هیجان انگیزی خواهد شد.

شناخت بیشتر از خود

بعضی جاها در زندگی با خود می گویید که من واقعا چه کسی هستم و واقعا چه چیزی در زندگی می خواهم انجام دهم؟ غیر ممکن نیست که تصمیمات شما تاثیر گرفته از مجموعه ای از اتفاقات و فرآینده های محیط اطراف شماست. هیچ راه بهتری برای اینکه خودتان تصمیم بگیرید نیست و آن این است که به جایی بروید که با آن آشنا نیستید و واکنش های خودتان را ببینید. مهاجرت به شما فرصت شروع دوباره می دهد. مردم به آنچه که قبلا بودید و آنچه که می کرده اید اهمیتی نمی دهند، فرصت شروع یک زندگی دوباره و ساختن یک هویت جدید است آنطور که خودتان دلتان می خواهد مردم شما را بشناسند.

دلیلی برای ماندن نیست

بله! کلیشه ای قدیمی اما درست! چرا باید اجازه دهیم زندگی مان در یک نقطه گیر کند وقتی چیزی برای ماندن وجود ندارد؟ زندگی به سرعت می گذرد و قبل از آنکه متوجه بشویم، فرصت ها ی لذت بردن از زندگی را از دست می دهیم. بنابراین وقتی می بینید دلیلی برای ماندن خود پیدا نمی کنید، چرا به جای دیگری نمی روید و زندگی مستقل را تجربه نمی کنید؟ چه کسی می داند، شاید کسی را ملاقات کنید که الهام بخش شما باشد و برای دنبال کردن رویاهایتان تشویقتان کند و همان کسی بشوید که همیشه آرزویش را داشته اید.

استرس فیزیکی مهاجرت در مقابل آنچه که ممکن است به دست بیاورید، قابل مقایسه نیست. به علاوه، چک لیست هایی هستند که می توانید برای یک انتقال بدون استرس، آنها را دنبال کنید. مهاجرت یک تصمیم دگرگون کننده است چرا که هیچ تضمینی نیست که حتما زندگی بهتری به دست آورید. اما وقتی رویاها و هدف های زندگی تان در جای دیگری هستند، آیا همینطور منتظر می مانید یا به دنبالشان حرکت می کنید؟

تصمیم باشماست!

ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید