مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

من رویاهای بزرگی دارم

من رویاهای بزرگی در مورد این و آن دارم. عالیه رفیق. خواب ها دوست داشتنی هستند. من اغلب رویاهایی در مورد جنگیدن با یک مینوتور (جانوری که نیمی از بدنش گاو ونیم دیگرش انسان است) با یک قداره عظیم می بینم، سپس از خواب بیدار شده و به سرکار می روم.

رویاها تقریبا به اندازه «امید» و «تغییر» پر مفهوم هستند. رویاها، راهی برای خواب بیننده هستند تا هرگز با واقعیت روبرو نشوند و متعلق به افرادی هستند که نمی خواهند یا نمی توانند دست به کار شوند. خواب بیننده ها در سرزمین رویاهایشان باقی می مانند به جای آنکه قدم های محکم و استواری در جهت رسیدن به اهدافشان بردارند.

مردان عمل، راهشان را با انجام آن عمل هموار می کنند

رویایی ها به جایگاهی که می خواهند با خیالبافی های روزانه می رسند، به جای اینکه برنامه ریزی کنند و وارد عمل شوند. مردان عمل، فعالیتشان را برنامه ریزی می کنند و به آن اهداف می رسند.

رویاها تنها در زمانی که شما خوابیده اید اتفاق می افتد

وقتی بیدارید، شما هستید که باید وارد عمل شوید و زندگی خود را بسازید. بازیگران مشهور در مورد مشهور شدن، رویا بافی نکرده اند، برنامه ریزی کرده اند. بازیگران رویایی در یک اداره کار می کنند ولی در مورد ستاره شدن رویا پردازی می کنند. مردان عمل هر روز کاری برای رسیدن به هدفشان انجام می دهند.

شاید دیروز شما هم تنها یک خیال پرداز بودید. امروز، وقت آن است که دست به کار شوید. چه کاری امروز می توانید انجام دهید، همین حالا برای رسیدن به هدفتان؟ پیش به جلو حرکت کنید.

یک حرکت در روز خیال پردازی را دور نگاه می دارد

اگر تا دیروز تنها یک راحت طلب چاق بودید، امروز ورزش خواهید کرد و تغذیه مناسب خواهید داشت. اگر تا دیروز یک لاغر مردنی استخوانی بودید، امروز به باشگاه خواهید رفت و وزن اضافه خواهید کرد. اگر تا دیروز تنها دهانتان را در مورد رویاهایتان به کار می انداختید، امروز لطفا ساکت باشید و حداقل یک حرکت در جهت رسیدن به هدفتان انجام دهید.

امروز روزی است که شما تبدیل به یک برنامه ریز سرنوشت خود، مغز متفکر قضا و قدر خود می شوید. دیروز هیچ معنایی ندارد و فردا نیز هنوز از راه نرسیده است. همین حالا زمانی است که در نظر گرفته می شود. می خواهید به رویا پردازی آن را بگذرانید یا به انجام عمل.

مانند همان فیلمی که می گوید « سرگرم زندگی کردن هستی یا سرگرم مردن »

رویاهای بزرگی دارید؟

مثل دختر بچه ها رویا پردازی کن.

مردان دست به کار شده اند.

ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید