مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

چه چیزی با خود به باشگاه ببریم تا زیبا بمانیم؟

ورزش کردن، منافع بسیاری دارد اما تلاش بیش از اندازه هم همیشه جالب نیست. هرچند توصیه نمی‌کنیم در طول تمرین آرایش کامل داشته باشید. یک سری آداب آرایشی و بهداشتی که ما را سر حال نشان دهد. ملزومات ورزش را قبل از رفتن به باشگاه یا روی تشک ورزشی، در کوله پشتی خود بگذارید. اینها شما را برای وزنه زدن آماده می‌کنند و باعث می‌شوند که وقتی کار را به اتمام می‌رسانید، هورمون های شادی در بدنتان جریان یابد.

۱- دستمال آرایشی

یک دستمال خوب، آرایش شما را ظرف ۶۰ ثانیه پاک می‌کند در نتیجه در باشگاه وقتتان هدر نمی‌رود. دستمال های پاک کننده زیتون غنی شده با عصاره زیتون طلایی ارگانیک با آنتی اکسیدان ها و ویتامین ها، صورت شما را پاک می‌کنند بدون اینکه رطوبت آن را از بین ببرند.

۲- دئودورانت

دئودورانت وسیله ساده‌ای در آماده شدن برای ورزش است. شما به یک ضد عرق احتیاج دارید که به همان اندازه خوشبو نیز باشد! دئودورانت زیر بغل شما را از رطوبت حفظ کرده و تا ۲۴ ساعت خوشبو می‌ماند و رایحه پودر بچه دارد.

۳- مرطوب کننده لب

قبل از اینکه روی دستگاه بروید، یک لایه مرطوب کننده لب، ابتدایی ترین وسیله آرایشی است که می‌توانید استفاده کنید. این کار لب هایتان را که ممکن است در طول تمرین سخت گاز بگیرید، مرطوب نگه می‌دارند. نه تنها لب های شما را مرطوب می‌کند بلکه مرهمی برای بریدگی‌ها، تاول ها و دیگر زخم ها و بسیار مقاوم است.

۴- پاک کننده سریع

تمرینتان تمام شده؟ شادابی بعد از ورزش را افزایش دهید. محصول پاک کننده آب مانند که آن را با یک پد پنبه ‌ای روی صورت خود می‌کشید ( بدون نیاز به آب)، استفاده کنید که در آن آب معدنی خالص به کار رفته که آلودگی‌ها را در خود حل می‌کند.

۵- شامپوی خشک

پوست سرتان به شدت عرق کرده؟ می‌توانید تمام نشانه‌ های آن را با شامپوی خشک طراوت دهنده فوری از بین ببرید. این شامپو چربی اضافی را جذب می‌کند و بوی چربی موهایتان را از بین می‌برد لازم به توضیح نیست که به آنها حجم می‌دهد! چند بار اسپری کردن آن باعث می‌شود در اوج شکوه، روی ابری از تازگی و رایحه مرکبات از باشگاه به اداره بروید.

۶- نرم کننده بدون نیاز به شستشو

همه ما با موهای پف کرده بعد از باز کردن دم اسبی مواجه شده‌ایم. وحشتناک است! موهای خود را با نرم کننده مرتب کنید که موهای زبر را نرم کرده و حالت دادن به آنها را راحت می‌کند.

ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


۱ دیدگاه

  1. سلام . من خیلی وقته که بدلیل مشغله کاری و درسی هیچ تحرکی نداشتم و بدنم خیلی خشک شده طوریکه حتی انجام نرمشهای معمولی هم برام خیلی سخت شده . به نظر شما با چه ورزشی شروع کنم تا هم بدنم از خشکی در بیاد و هم انجامش برام سخت نباشه تا از ورزش زده نشم و بتونم ادامه بدم ؟ یوگا یا پیلاتس برای شروع به ورزش بعد از مدتها و ایجاد امادگی جسمانی و انعطاف بدن خوب هستن ؟

نظر خود را بیان کنید