مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

۶ شمع معطر که این زمستان در فضای خود به آن نیاز دارید

وقتی برای مجله نهنگ و رز با مونیکاهیسلی درباره سلیقه‌اش در مورد عطر مصاحبه کردم، اظهاراتش در مورد شمع های معطر، من را تحت تاثیر قرار داد. به عنوان مثال، این را نقل می‌کنم: «می‌خواهم وقتی مردم وارد خانه‎ام می‌شوند، فورا از خودشان بپرسند این زن بیش از یک شمع لوکس دارد آنها اشتباه می‌کنند، من یک شمع دارم و آن را به اتاقی می‎برم که نیاز به شکوه بیشتری دارد. » اما واقعا «گاهی حس خوبی است که ۶۰ دلار برای یک شمع خرج کنم» باعث شد سرم را به نشانه موافقت کامل تکان دهم.

اگر یک زن بالغ هستید که فضایی برای خودش دارد (که می‌تواند اتاق، آپارتمان، خانه یا عمارت باشد) باید یک شمع معطر داشته باشید. نه تنها چون افرادی مثل من وقتی فضایی خوشبو باشد، بسیار تحت تاثیر قرار می‌گیرند، بلکه چون تصمیم‌گیری درباره‌ی اینکه فضایتان چه بویی داشته باشد، یک مساله درمانی است و سپس مساله خواندن، استراحت کردن، چرت زدن و زندگی کردن در آن فضای خوشبوی فوق‌العاده است.

اگر بودجه ولخرجی برای یک شمع معطر در این فصل را دارید، می‌توانیم به شما چیزی برای جشن پیشنهاد ‌کنیم؟ اینجا بهترین پیشنهادات ما برای شمع معطر مخصوص تعطیلات را ببینید که می‌توانند هدایای خوبی باشند اما فعلا توصیه می‌کنیم آنها را برای خودتان نگه دارید. به هر حال شما یک زن بالغ هستید.

۱- شمع معطر عطر آتشدان نست Nest Fragrances Hearth (56 دلار)، با ترکیب کندر، عود و دود یک عطر تیره و غنی ایجاد می‌کند که برای شب های طوفانی زمستان عالی است. وقتی که کمی گرما با کمی درام خیلی جور درمی‌آید.

۲- هلو، آلو بنفشه و وانیل در این شمع بیردوByredo با هم مخلوط شده‌اند. به درستی کتابخانه نام گرفته (۱۰۸ دلار) و بوی کلاسیک و قوی دارد.

۳- به دنبال بوی شیرین هستید؟ شمع معطر شکر قهوه‌ای فرش Fresh (75 دلار)، کارامل را با لیمو و مشک را برای رایحه‌ای قوی، خنک و مطبوع ترکیب کرده است.

۴- اگر علاقمند به عطرهای سبک تر هستید، شمع معطر هل و درخت گل ابریشم جو مالون jo Malone (65 دلار) را امتحان کنید که عطر سبک گل ها را با کمی ادویه ترکیب کرده است.

۵- برشته کردن شاه بلوط روی آتش در فضای باز؟ بله، لطفا. شمع معطر کهربای شاه بلوط و پاییز ایندیگوIndigo (20 دلار) دارای مقداری کهربا، جوزهندی و شاه بلوط، رایحه‌ای مطبوع برای زمان کریسمس هستند.

۶- شمع کهربای دیپتیک Diptyque’s Amber (79 دلار) عود را با علف وتیور و نعناع هندی ترکیب کرده تا اثر خاک و فضای آزاد همراه با کهربا ایجاد کند.

ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید