مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات۵ فعالیت مناسب خانواده که این آخر هفته می‌توانید انجام دهید

من همیشه آدمی اجتماعی بوده و هستم اما، حتی برای من هم، تابستان نوجوان درونم را بیدار می‌کند. تابستان فصل نوشیدن در فضای باز است. فصل پوشیدن شلوار جین کوتاه و تاپ نیم‌تنه، کتانی‌های کثیف. مهم نیست چه سنی دارید، تابستان نوجوان ۱۶ ساله درون شما را بیدار می‌کند (البته با کارت شناسایی و کمی درآمد). بنابراین اگر تابستان فصل خوشگذرانی همگانی است، پاییز فصل دوستدار خانواده است و آن را هم دوست دارم. پاییز فصل پوشیدن لایه‌های بیشتر و خداحافظی با پاهای برهنه و توجه به چکمه‌های پاییزی است. اما بهتر است زیاده ‌رویی نکنید. فصل کلوچه‌های سالم و گردش عصرگاهی است و نه سیب زمینی سرخ کرده‌ی دیر وقت در نیمه شب. پاییز، فصل فیلم های خانوادگی است.

مساله مهمی که باید به خاطر داشت این است که پاییز پر است از فعالیت های خانوادگی، عمدتا ممکن است در زمستان یک ترشروی منزوی باشید. بله، درست است، زمستان آدم هشتاد ساله درون شما را در آغوش می‌گیرد. اگر هنوز به این سن نرسیده باشید. اما آن یک لیست برای آینده دارد.

اینجا ببینید چطور پاییز را به شکلی دوست داشتنی و سالم بگذرانید

از یک مزرعه دیدن کنید

رفتن به مزرعه و چیدن سیب یا انتخاب یک کدو حلوایی از کارهایی است که حتما باید در پاییز انجام دهید (و ایده‌های خوبی برای قرار گذاشتن پیدا کنید. ) به علاوه ایده‌های خوبی برای لحظات اینستاگرامی هستند (و لحظات زندگی واقعی هم). همچنین باید اضافه کرد که سیب و کدو حلوایی هر دو خوشمزه‌اند و می‌توان با آنها چیزهای خوشمزه‌ای، مثل کلوچه درست کرد. چیزی که من را به سمت نکته بعدی می‌برد.

چیزی بپزید!

اگر مثل من همه‌ی کربوهیدرات ها و شکر را دوست دارید، پس الان زمان آشپزی است. کلوچه‌ها (چه شیرین و چه شور)، رول‌ها، نان، کیک یزدی پیشنهادات بی‌پایان است و شما می‌خواهید راهی برای استفاده از سیب هایی که چیده‌اید پیدا کنید. اگر این کار را با خانواده انجام دهید، امتیاز بیشتری دارید.

گشتی بزنید و برگ ها را نگاه کنید

می‌دانم برگ ها همیشه در دسترس هستند حتی وقتی در شهر هستید هم می‌توانید آنها را ببینید، اما اگر می‌توانید ارزش دارد که رنگ های پاییز را جایی که مقدار زیادی از آنها هستند، ببینید. کلیشه‌ای است اما کلیشه خوبی است. حتی بهتر از این، یک اتاق برای گریز خانوادگی پاییزی اجاره کنید و به خودتان شانس استراحتی کوتاه بدهید.

چیزی در کارامل فرو ببرید

ترجیحا سیب، اما نمی‎خواهم انتخاب هایتان را محدود کنم (مارشمالو هم قابل قبول است).

یک جای دنج درست کنید

این کار معمولا شامل یک یا دو شمع معطر، و تعداد زیادی رو تختی و کوسن است. اگر می‌توانید یک گرم کننده نورانی درست کنید عالی است. جوراب های راحتی بخرید (به من اعتماد کنید). پلیور و ساق بافتنی بپوشید و زیر یک پتوی بافتنی بروید. این موقع از سال می‌توانید چند لایه لباس بپوشید و گرمتان شود. خوشحال باشید! خانواده را دور هم جمع کنید (یا تجهیزات راحتی‌تان را به خانه پدر و مادرتان ببرید) و با هم یک فیلم تماشا کنید یا در جمع گرم مونوپلی بنشینید (یا حتی بهتر، آن کتاب هیجان انگیزی که می‌خواستید بخوانید را بیاورید و به آرامی در کنار پدر و مادرتان باشید).

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


نظر خود را بیان کنید