خبرنـامه ایمیلی

جـا نمانیـد ...! اگر هنوز در خبرنـامه ایمیلی مـا عضو نشده‌اید،
همین حـالا ثبت نام کنید.

چگونه یک نویسنده بشوید؟

هدف اصلی مجله‌ی اینترنتی تناسب اندام، ارائه‌ی مطالب مفید و کاربردی جهت رسیدن به زیبایی اندام برای شماست.

گردآوری، ترجمه و انتشار مقالات با کیفیت، کاری زمانبر و نیازمند دقت است. بنابراین قصد داریم تا از شما نیز در این زمینه دعوت به همکاری نماییم، تا همواره بتوانیم با کمک خودتان، مطالب مفید و به روز را به خوانندگانمان ارائه دهیم.

چه کسی می‌تواند نویسنده شود؟

شما! اگر فکر می‌کنید در زمینه‌های مرتبط با فعالیت این مجله، استعداد دارید، می‌توانید همین الآن دست به قلم شوید و مقاله‌ی خود را بنویسید و یا مقاله و مطلبی را که برای خودتان مفید بوده، ترجمه کرده و برای ما ارسال کنید تا در مجله‌ی تناسب اندام منتشر کنیم.

مقالات شما با نام خودتان منتشر خواهد شد، و شما می‌توانید در ذیل مقالاتی که نوشته یا ترجمه کرده‌اید، درباره‌ی خودتان نوشته و یک لینک به وب‌سایتتان نیز درج نمایید.

البته قبل از هر چیز بهتر است چند نکته را در نظر داشته باشید:

  • با ما تماس بگیرید و توضیحات مختصری درباره‌ی خودتان، فعالیتتان و علائقتان بنویسید.
  • اگر تا به حال مقالاتی منتشر کرده‌اید، لینک یا خود آن را برای ما ارسال کنید تا با نحوه‌ی کار و نگارش شما آشنا شویم.
  • چند عنوان که علاقه‌مند هستید درباره‌ی آن‌ها مطلب بنویسید برای ما ارسال کنید.

مطلبی که می‌نویسید نیازی نیست خیلی طولانی باشد، چیزی که مهم است، کیفیت مطلب و عنوانی‌ست که می‌خواهید راجع به آن بنویسید، مهم است که در مقاله، حرفی برای گفتن داشته باشید.

نوشتن مطلب برای مجله‌ی تناسب اندام راحت نیست! ما از شما انتظار داریم تا درباره‌ی آنچه می‌نویسید یا ترجمه می‌کنید دارای سطح مناسبی از دانش، تجربه یا تخصص باشید تا مطلبی قابل فهم و کاربردی برای خوانندگان ما خلق شود.

بنابراین، سطح توانایی شما در زمینه‌ی نگارش مطالب مرتبط و همچنین موضوعیت هر مطلب بصورت مجزا باید پیش از انتشار به تأیید ما در مجله‌ی تناسب اندام برسد، چرا که ما برای وقت خوانندگانمان و سطح کیفیت محتوا بسیار ارزش قائلیم.

در حال حاضر مجله‌ی تناسب اندام در دسته‌های ذیل، مطالبی را منتشر کرده است:

  • تغذیه سالم
  • تناسب اندام
  • سلامتی
  • کاهش وزن

شما هم می‌توانید مطالبی مرتبط با این موضوعات را ارائه دهید. حتی می‌توانید پیشنهادات خود را برای راه‌اندازی بخش جدیدی مرتبط با عنوان مجله نیز برای ما ارسال کنید.

بنظرتان جالب است؟ با ما در ارتباط باشید!

اگر علاقه‌مند هستید تا بعنوان یک پزشک، کارشناس، علاقه‌مند یا حتی مترجم در مجله‌ی تناسب اندام بنویسید، لطفاً از فرم تماس با ما، به ما اطلاع دهید.

برای ما جای بسی خوشحالی‌ست که شما خواننده‌ی عزیز، علاقه‌مند به نوشتن مطلب و انتشار آن در مجله‌ی ما‌ شده‌اید. خوشحالتر می‌شویم اگر افتخار همکاری با شما را نیز بدست بیاوریم.