مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتبهترین نوشیدنی برای ورزشکاران چیست؟

آب بهتر است یا نوشیدنی های ورزشی
(1 رای, میانگین: 4٫00 از 5)

نوشیدنی‌های ورزشی، اختصاصا برای اینکه در حین ورزش کاربردی باشند فرموله شده‌اند. این نوع از نوشیدنی‌ها سه جزء اصلی دارند: آب، کربوهیدرات و سدیم.

از مزایای نوشیدنی های ورزشی می‌توان به: جبران مایعات از دست رفته‌ی بدن، تامین انرژی از دست رفته (۵۰ تا ۸۰ کالری به ازای هر لیوان)، کمک به جذب مایعات در خون و البته مزه‌ی شیرین آن‌ها اشاره کرد. اما ایراد نوشیدنی‌های ورزشی هم این است که هم گران اند و هم کالری زیادی دارند!

نوشیدنی‌های ورزشی

نوشیدنی های ورزشی فقط برای ورزشکاران حرفه ای مناسب‌اند.

با این تفاسیر، اگر در حال کاهش وزن هستید، بهتر است آب را انتخاب کنید، اما اگر برای برنده شدن در یک مسابقه‌ی ورزشی تمرین می‌کنید، باید به دنبال افزایش کارایی بدنتان باشید.

در اینصورت با توجه به اینکه جلسات تمرینی شما ممکن است تا ۶۰ دقیقه یا حتی بیشتر طول بکشند، پس نوشیدنی‌های ورزشی انتخاب بهتری برای شما هستند.

آیا تا بحال تجربه‌ی نوشیدن نوشابه‌های ورزشی را داشته‌اید؟ تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


3 دیدگاه

    • سلام پوریا؛

      نوشیدنی‌های ورزشی رو می‌تونید بعنوان پودر یا نوشیدنی آماده تهیه کنید. اغلب فروشگاه‌هایی که مکمل‌های ورزشی می‌فروشند، نوشیدنی ورزشی هم دارند.
      از مغازه‌ها هم می‌تونید برخی از این نوشیدنی‌ها رو پیدا کنید. نوشیدنی‌هایی مثل «ایزوتونیک» که اگر اشتباه نکنم شرکت زم‌زم تولید کرده. می‌تونید به این فروشگاه مراجعه کنید و نمونه‌هایی بیابید: http://www.2938.ir

نظر خود را بیان کنید