مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتنکاتی برای اینکه امروز بدن خود را بیشتر دوست داشته باشید

برای ما بسیار ساده است که در آینه نگاه کنیم و فقط از خودمان ایراد بگیریم. اما عمل ساده ی شروع هر روز با تعریف و تمجید از خودتان، واقعاً می تواند احساسی را که باقی روز در مورد خودتان دارید، تغییر دهد. فردا، وقتی که بیدار می شوید، پیش از آنکه کار دیگری انجام دهید، برای اینکه حواسمان را از قسمت هایی از بدن خود که از آن متنفریم پرت کنیم و در عوض، بر نکات مثبت تمرکز نماییم، روز را با گفتن یک چیز مثبت در مورد خودتان شروع کنید.

از فرد دیگری تعریف کنید

شگفت انگیز است که ایجاد احساس بهتر در یک فرد دیگر، چنین احساس فوق العاده ای دارد! این کار نه تنها طرز تفکر نیکی به دیگران را بر می انگیزد، بلکه کمک خواهد کرد تا به جای جستجوی ایرادات دیگران، بر زیبایی آنها تمرکز داشته باشید.

قدر بدنتان را برای کارهایی که می تواند انجام دهد بدانید (نه به خاطر ظاهر آن). ما اغلب فقط به ظاهر توجه می کنیم. ما در مورد متناسب بودن شلوار جین خود، اینکه شکممان چگونه به نظر می رسد وغیره، نگران هستیم. اگرچه در مقالات Real Beauty اشاره کردیم که ورزشکاران، به طور ویژه، با تمرکز بر آنچه که بدنشان می تواند انجام دهد، توانایی شگفت انگیزی برای دوری از فشار، جهت « به کمال رسیدن » بدن به هر منظوری دارند. آن ها قدر بدنشان را به خاطر کارهایی که می توانند انجام دهند می دانند و تلاش می کنند تا تحمل، قدرت و توان خود را افزایش دهند. بدون توجه به اینکه در این فرآیند چگونه به نظر می رسند، و این درسی است که ما می توانیم یاد بگیریم!

با بدنتان محترمانه رفتار کنید

ما اغلب با خودمان و بدنمان به گونه ای رفتار می کنیم که هرگز تحمل آن رفتار را از دیگران نداریم. ما با افکار انتقاد می کنیم و با اعمال، سوء استفاده می نماییم. به هر حال، همان استانداردهایی را برای خودتان داشته باشید که برای دیگران دارید، و همه چیز شروع به تغییر می کند. شما هرگز بهترین دوستتان را که همیشه به شما بگوید چاق به نظر می رسید یا لیاقت تان همین است، را تحمل نمی کنید، پس آن را از زبان خودتان هم تحمل نکنید! از ترازو دور شوید. ارزش شما به وزن تان نیست. وزن معیاری برای سلامت، تناسب اندام یا جذابیت شما نیست.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


نظر خود را بیان کنید