مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر


از نتایج ناراضی هستید؟ یک برنامه بریزید و دست به کار شوید

حالا که از نتایج راضی نیستید، می خواهید چه کار کنید؟ اریک براون به شما کمک می کند که دستیابی شما به اهداف سلامت و تناسب اندامتان راحت شود.

این ها واقعی ترین کلماتی هستند که تا به حال نوشته ام:

شما متناسب نیستید، ورشکست شده اید، ضعیف هستید، افسرده اید.

شما از شغلتان متنفرید، با شخص اشتباهی در ارتباطید، نا امید هستید.

شما استرس دارید، دارای اضافه وزن هستید، شما کم وزن هستید.

شما سریع تر از آنچه که باید پیر می شوید، زندگی شما در مجموع در جایی که می خواستید قرار ندارد.

سوال من از شما این است؟ قرار است چه کاری در مورد آن انجام دهید؟

آیا قصد دارید نزد دوستان و خانواده تان ناله و شکایت کنید که چطور زندگی تان این قدر مزخرف است؟ آیا می خواهید تمام روز فقط در مورد تغییر صحبت کنید و به هیچ وجه اقدامی نکنید؟ یا قصد دارید برای آنکه ذهنتان را از همه چیز خالی کنید، از داروهای تغییر دهنده خلق و خو استفاده کنید؟

مشکل فرهنگ امروز جامعه ما، عدم مسئولیت پذیری است. ساده ترین راه برای حل هر مسئله. اکثر افراد هنگامی که با سختی مواجه می شوند، به راه حل های بالا روی می آورند. شکایت، حرف زدن، مصرف داروهای مضر یا دخانیات. و این الگوهای اجرایی بیش از حد معمول، قطعاً هیچ ارزش مثبتی ندارند.

آیا شما یک برنامه اجرایی دارید؟

یک مرد دانا گفته: معیار نهایی یک انسان، جایی نیست که او در لحظات آسایش و راحتی در آن می قرار دارد بلکه جایی است که او در زمان چالش و مبارزه در آن قرار می گیرد. اساسا هر مرد و زن روی این سیاره هنگامی که راحت باشد، احساسی عالی دارد. اما شخصیت واقعی شما در نهایت هنگامی آشکار می شود که با سختی روبرو می شوید. در این مرحله، شما یا در سطح آب شنا می کنید و به سمت جلو می روید یا در اقیانوس فراموشی غرق شده و عقب نشینی می کنید.

آنچه که به شما امکان خواهد داد در هنگام مواجهه با سختی پیشرفت کنید، داشتن یک برنامه اجرایی قابل اطمینان است. به منظور پیشرفت در زندگی، شما باید یک برنامه داشته باشید. من می دانم قبل از آنکه در سال ۲۰۰۸ برنامه ای برای زندگی تهیه کنم، یک jabroni (کسی که در مسابقات کشتی از عمد شکست می خورد تا دیگری پیروز شود) درجه A بودم.

برنامه اجرایی حتما نباید پیچیده بوده یا طراحی آن مستلزم تلاش زیاد باشد. اما شما باید آن را به منظور تغییر وضعیت تان از منفی به مثبت، توسعه دهید. یک برنامه بدون اجرا فقط یک رویاست. شما نمی خواهید که یک خیال باف باشید، چون هر فردی روی این سیاره می تواند رویا ببیند. برای شروع یک رویا، اقدام کردن و تبدیل آن به واقعیت، به یک نوع فرد متفاوت نیاز است.

از کجا شروع کنید؟

آیا اندام متناسبی ندارید؟ همین امروز، ورزش را شروع کنید. آیا ورشکست شده اید؟ اینجا آمریکاست. صنایع، مشاغل و حرفه های زیادی وجود دارند که می توانید آنها را آغاز کنید. هنگامی که من هیچ درآمد ثابتی نداشتم، به عنوان یک مربی شخصی و آرایشگر، شروع به کار کردم. اگر من توانستم از هیچ چیز، همه چیز بسازم پس شما نیز می توانید. آیا هم از نظر جسمی و هم از نظر ذهنی ضعیف هستید؟ رویارویی با چالش ها را آغاز کنید. یک چالش دشوار، شما را قوی خواهد کرد. سخت تمرین کنید و وارد چند رقابت شوید. با این کار از نظر ذهنی و جسمی، بهتر خواهید شد.

آیا غمگین هستید؟ خودتان را سرگرم چیزی کنید که همواره خوشحالتان می کند. من عاشق تناسب اندام هستم و به طور روزانه به آن می پردازم. ممکن است شما هنر، موسیقی یا حتی جمع آوری تمبر را دوست داشته باشید. هر روز برای آن وقت بگذارید. آیا از شغل تان متنفرید؟ اکثر آمریکایی ها این طور هستند. اشتیاق و علاقه تان را پیدا کرده و آن را دنبال کنید. برای آن، هوشمندانه برنامه ریزی کنید تا مانند من در ابتدا ورشکست نشوید. در ابتدا دشوار خواهد بود اما اگر آن را ادامه داده و به سختی کار کنید، به مرور زمان شاهد نتایج مثبت خواهید بود.

آیا با شخص اشتباهی در ارتباط هستید؟ شما می خواهید در حال حاضر یک خانواده تشکیل دهید اما او می گوید ۵ سال صبر کنید؟ آیا هر دوی شما دائما در مورد همه چیز بحث می کنید؟ (منظورم هر چیز کوچکی است) اگر شما تفاوت های جدی از نظر زندگی و فلسفی دارید، ممکن است وقت آن باشد که او را ترک کنید. من مشاور روابط خانوادگی نیستم اما اگر شما غمگین و تحت استرس هستید، ارزشش را ندارد. به من اعتماد کنید، من هم قبلا در چنین موقعیتی بوده ام.

آیا اضافه وزن دارید؟ پس وقتش است که فست فود و غذاهای مضر را کنار بگذارید. درست غذا خوردن را آغاز کرده و یک برنامه ورزشی را شروع کنید. منابع متعددی در این باره در سایت های مختلف وجود دارند. آنها را بررسی کنید. آیا کمبود وزن دارید؟ از شکایت کردن در مورد اینکه نمی توانید وزن اضافه کنید، دست بردارید و به درستی وزنه بزنید و غذا بخورید. تمرین خاله بازی با دستگاه ها و هوازی شل و ول، شما را به جایی نخواهد رساند. شاید هیچ وقت به اندازه آرنولد، بزرگ و حجیم نباشید اما می توانید اندام کوچکتان رابزرگ کنید. من هم روزی در جایی بودم که حالا شما قرار دارید.

آیا دارید سریع تر از آنچه که باید پیر می شوید؟ احتمالا سیگار کشیدن زیاد، نوشیدن الکل، بی خوابی های شبانه و تغذیه نامناسب، علل آن هستند. برنامه ای در پیش بگیرید که به آرامی مصرف دخانیات و مشروبات الکلی را کاهش دهید تا زمانی که به حداقل مقدار ممکن برسند. با وجود آنکه با مصرف نوشیدنی های الکلی در بارها مشکلی وجود ندارد اما مصرف پشت سر هم مشروبات الکلی، بدن و قطعا صورت شما را سالخورده خواهد کرد.

روزی ۷ تا ۸ ساعت بخوابید و همچنین درست غذا بخورید. آیا از زندگی تان ناراضی هستید؟ من مطمئنم که با پرداختن به مسائل مربوط به سلامت، شغل و روابط، حس رضایت شما از زندگیتان مانند یک درخت تازه کاشته شده، رشد خواهد کرد.

من تمام پاسخ هایی که به شما کمک کند یک برنامه اجرایی خوب برای هر مسئله آماده کنید را در اختیار ندارم اما فکر می کنم متوجه موضوع اصلی شده اید. من می خواهم به شما کمک کنم برنامه اجرایی تان را در مورد تمرین، تغذیه و ایجاد یک طرز فکر مثبت آماده کنید. سختی و استرس بر همه ما تاثیر می گذارد. اما همان طور که راکی بالبائو گفت: در زندگی فرقی ندارد که چقدر محکم می توانید ضربه بزنید، مهم این است که چقدر محکم ضربه می خورید اما با این حال به حرکت رو به جلویتان ادامه می دهید.

امروز، یک روز عالی برای شماست تا یک برنامه آماده کنید یا کسی را پیدا کنید که به شما کمک کند یک برنامه اجرایی تهیه کنید که به شما کمک کند پیشرفت کنید و نتیجه را با ما به اشتراک بگذارید.

اشتراک:۱ دیدگاه

نظر خود را بیان کنید