مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتانگیزشی: مثل یک حیوان تمرین کن!

مثل یک حیوان تمرین کن، چونکه اگر مثل حیوان تمرین نکنی، فقط وقتت را هدر داده‌ای.

تو تنها شیر باشگاهی! پس مثل یک شیر هم عمل کن. گوسفندها و گاوها هم می‌توانند روی صندلی دستگاه‌ها بنشینند و به ال سی دی باشگاه خیره شوند! اما تو بخاطر یک هدف مهم به باشگاه رفته‌ای. تو آنجایی که ذهن و بدنت را قوی کنی. و تنها راهش هم این است که به خودت فشار بیاوری و محدودیت‌هایی که فکر می‌کنی وجود دارند را پشت سر بگذاری.

آره! فقط بی بنیه‌ها هستند که در باشگاه محدودیت‌ها را می‌پذیرند. به همین دلیل هم آنطوری تمرین می‌کنند. به همین دلیل هم آن شکلی هستند. به همین دلیل هم آنها یک بچه‌ی ترسو و مامانی‌اند!

اما تو نه. از حالا به بعد دیگه نه!

آن وزنه‌های غول پیکر را بلند کن، دوباره و دوباره! وزنه‌هایی که کف باشگاه ولو شده‌اند، دلشان نمی‌خواهد بلندشان کنی. حقیقتش را بخواهی آن وزنه‌ها فکر می‌کنند تو اصلا نمی‌توانی بلندشان کنی! آن وزنه‌ها دارند تو را مسخره می‌کنند…

اما چیزی که آنها نمی‌دانند، این است که تو محدودیت‌ها را نمی‌پذیری. تو آن وزنه را بلند می‌کنی. اگر نتوانستی، دوباره و دوباره تلاش می‌کنی تا اینکه بالاخره موفق شوی. اینطور نیست؟

پس انجامش بده. حیوان درونت را رها کن. در باشگاه، همه چیز را بی خیال شو. اگر از باشگاه بیرون رفتی و هنوز می‌توانستی راه بروی، باختی! در باشگاه، همه چیز را از ذهنت بیرون بریز، و مثل یک حیوان تمرین کن، بگذار دیگران محو تمرین تو شوند…

محدودیت‌ها را بشکن و همین طور پیش برو. اگر دوست نداری برای هدفت عرق بریزی، تو لایق داشتنش نیستی! اگر دوست داری برایش بمیری، آنوقت از آن توست، برو، و بگیرش!

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


7 دیدگاه

  1. کاملا موافقم. کاملا درسته. منم همیشه اینطوریم. تعریف از خود نباشه هیکلم از مربی هم بهتره. از همه بچه ها هم توی کلاسهای بدنسازی هم کلاسهای تایبو بهتر تمرین میکنم. همیشه وقتی از باشگاه میام بیرون خیلی حس خوبی دارم از خودم راضیم. از زمانم بهترین اسفاده رو میکنم. اکثر خانومها که میان باشگاه یا فقط برای نمایش میان(مدل مو و لباس) یا برای حرف زدن. باشگاهه خانومها معمولا اینطوریه. خیلی کم پیش میاد کسی به طور مداوم بیاد باشگاه و منظم تمرین کنه.

  2. مسخره بود…………به نظر من باید یک هدف بزرگ داشته باشی که بهت انگیزه بده و بتونی براش بجنگی..

    • عاااالی …. دقیقا وقتی این حس و تو باشگاه تجربه کنی با هیچ چیزه دیگه ای نمیشه تعویضش کرد … وقتی با همه وجودت تو باشگاه تلاش میکنی اونموقعست که به اهدافت نزدیک میشی…

نظر خود را بیان کنید