مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتیک ورزش هوشمند با مچ‌بند سونی

وقتی کمپانی سونی اولین مچ‌بند هوشمندش را برای ثبت میزان فعالیت فیزیکی و سلامتی افراد وارد بازار کرد، هنوز کسی از میزان محبوبیت احتمالی آن و تاثیرش بر کیفیت زندگی افراد خبر نداشت.

سونی، اولین دست‌بند را با نام SmartBand به بازار فرستاد و کمی بعد با توسعه‌ی امکانات آن موفق به تولید SmartBand Talk شد و این دقیقا همان چیزی بود که دنیای سلامت و تناسب اندام برای مدرن شدن به آن نیاز داشت. نسل دوم مچ‌بندهای هوشمند این شرکت، مجهز به امکان گفت‌وگو شد تا بتوانید مثل یک دفترچه‌ی سلامتی و تناسب اندام از آن استفاده کنید!

با داشتن این مچ‌بند، هر شب میزان فعالیت، قدم‌هایی که برداشته‌اید، مقدار کالری که سوزانده‌اید، تمام حرکات فیزیکی و حتی میزان استراحت‌تان را خواهید فهمید.

SmartBand Talk

Sony SmartBand Talk

Sony SmartBand Talk

اطلاعاتی که از سبک زندگی بدن شما در این مچ‌بند ذخیره می‌شود، قابل آنالیز و بررسی است. این بهترین ویژگی نسل جدید مچ‌بندهای هوشمند است که می‌توانید اطلاعات آن را با اپلیکیشن لایف‌لاگ سونی سینک کنید، و هر کاری که کرده‌اید از تعداد قدم‌های‌تان گرفته تا موزیکی که گوش داده‌اید را ببینید.

این یک نمایش هر روزه از حضور و زندگی شما در جهان است! عالی نیست؟

افزودن امکان گفت‌وگو، جای خالی صدای شما را در این گجت پر کرده است. می‌توانید از طریق هندزفری، دستورات صوتی به این اپلیکیشن داده و یادداشت‌های صوتی به دستگاه بدهید که نیاز به ثبت و یادآوری آنها دارید. ویبره‌ی این مچ‌بند، رسیدن یک پیام جدید را به شما اطلاع می‌دهد.

یک ویبره، می‌تواند خبر دریافت ایمیل یا رسیدن وقتی باشد که باید به پزشک‌تان زنگ بزنید، یا به باشگاه بروید.

یکی از بهترین ویژگی‌های نسل دوم مچ‌بندهای هوشمند سونی، مصرف کم انرژی آن است. این مچ‌بند به طور معمول ۳ روز بدون نیاز به شارژ کار می‌کند، و با ذخیره‌ی انرژی خود، حداقل یک ساعت پیام صوتی را برایتان ضبط خواهد کرد. در طراحی صفحه‌ی نمایش این مچ‌بندها، زاویه و قابلیت نمایشگر به گونه‌ای در نظر گرفته شده که حتی زیر نور مستقیم خورشید هم به راحتی می‌توانید صفحه نمایشش را ببینید.

یک ورزش هوشمند با مچ‌بند سونی

این مچ‌بند زیبا در دو سایز طراحی شده و سگک محکم آن امکان استفاده از آن در هر ورزشی را به شما می‌دهد. از صخره نوردی گرفته تا شنا، این مچ‌بند همیشه همراه فعالیت‌های فیزیکی شما خواهد بود، چون هم ضد غبار است و هم ضد آب. در نتیجه تا عمق یک و نیم‌متری زیر آب و تا نوک قله کوه‌ها می‌تواند نقش یک منشی یا یک سر رسید ثانیه به ثانیه را برای سلامتی و تناسب اندام شما بازی کند.

این مچ‌بند، در رنگ‌های متنوع توانسته مشتریان خود را راضی نگه دارد. کسانی که دوست دارند میزان کالری سوخته و تحرک خود را بدانند، در واقع آگاهانه‌تر از دیگران به سمت سلامتی و تناسب اندام حرکت می‌کنند. قیمت مناسب این محصول و امکانات زیاد آن که با یک اپلیکیشن اندرویدی تکمیل می‌شود، آغاز یک نظم جدید در زندگی شما خواهد بود.

آخرین مچ‌بند هوشمند سونی با صفحه نمایش ۱.۴ اینچی، پردازنده‌ی ۳۲ بیتی، حافظه‌ی فلش ۲ مگابایتی، ضخامت ۹ میلی‌متری و با ۲۴ گرم وزن منتظر شماست تا بدن شما را با آخرین تکنولوژی‌ها همراه کند.

برای یک برنامه منظم سلامت و زیبایی آماده‌اید؟

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


نظر خود را بیان کنید