مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

چرا کلاس های گروهی تناسب اندام صدها هزار تومان می ارزد؟

باشگاه ها معمولا دارای تعداد زیادی دستگاه های ورزشی هستند، اما تعداد فزاینده ای از کلاس های گروهی تناسب اندام نیز وجود دارند که از تجهیزات بزرگ استفاده می کنند، از تردمیل گرفته تا الپتیکال و دستگاه های پارویی در فضای بسته. آیا هیچ مزیتی دارد که به جای آنکه خودتان به تنهایی از این تجهیزات استفاده نمایید، در یکی از این کلاس ها ثبت نام کنید؟

یک مربی می تواند روال های جدید چالش برانگیز را به شما بیاموزد و در مورد فرم تان، اظهار نظر کند. به علاوه بسیاری از باشگاه ها از نسخه های بسیار جدید تجهیزات ورزشی استفاده می کنند که راحت تر بوده و می توانند به شما کمک کنند تمرین بهتری داشته باشید.

به عنوان مثال: استودیوی CityRow درنیویورک، به جای دستگاه های پارویی استاندارد که با مقاومت هوا کار می کنند، پر از دستگاه های پارویی مبتنی بر آب است. هلن نپ، موسس و مدیر عامل CityRow توضیح می دهد: این دستگاه ها برای ایجاد مقاومت در هنگامی که پارو می زنید، از آب استفاده می کنند. این از احساس پارو زدن روی آب، بهتر تقلید می کند.

صرفنظر از آنکه از چه دستگاهی استفاده می کنید یا اینکه آن را به تنهایی استفاده می کنید یا نه، طبیعتا تمرین خوبی خواهید داشت. اما ممکن است ایده خوبی باشد که با یکی از دوستانتان در یک کلاس گروهی تناسب اندام، ثبت نام کنید.

ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید