مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتچگونه برای ژیمناستیک آماده شوید؟

ژیمناستیک در هر سطحی، یک تمرین کل بدن است که به قدرت، انعطاف پذیری، استقامت و هماهنگی نیاز دارد. آماده سازی به سطح مهارت ژیمناست ها وابسته است. ژیمناست های رقابتی برای ۴ تا ۶ ساعت در روز تمرین می کنند. مبتدی ها برای ۱ تا ۳ ساعت در روز تمرین می کنند. پیچیدگی های ژیمناستیک و اسباب های مربوطه، به تمرکز یک ژیمناست آماده از نظر ذهنی و جسمی نیاز دارد.

در شب منتهی به روزهایی که ژیمناستیک تمرین خواهید کرد، برای حداقل ۸ ساعت بخوابید تا مطمئن شوید که از نظر ذهنی هوشیار هستید. تمرینات ژیمناستیک نه تنها به قدرت و استقامت و بلکه به تمرکز نیز نیاز دارند. مرکز طب و علوم خواب استنفورد دریافت که ورزشکاران در تمام دسته بندی های عمده ورزشی با ۱۰ ساعت خواب در شب، عملکرد بهتری دارند. هوشیاری ذهنی در ژیمناستیک به جلوگیری از آسیب دیدگی در حین تمرین کردن مهارت های دشوار یا بر روی اسباب ها کمک می کند.

تغذیه مناسب به سوخت رسانی بدنتان برای فعالیت هوازی و بی هوازی در ژیمناستیک کمک می کند. غذا خوردن یک یا دو ساعت قبل از تمرین تان اطمینان خواهد داد که بدن تان انرژی کافی برای ادامه تمرین را دارد.

به منظور آماده شدن برای فعالیت سخت قبل از هر تمرین یا رقابت، خودتان را گرم کنید. حرکت پروانه، ضربان قلب شما را به سرعت بالا می برد و به گرم کردن عضلات کمک می کند. همچنین ژیمناست ها اغلب برای گرم کردن به مدت ۵ تا ۱۰ دقیقه دور زمین ژیمناستیک می دوند. به جریان افتادن خون به وسیله بیدار کردن عضلات و مغز شما، بدن تان را برای ورزش چالش برانگیز آماده می کند.

قبل و بعد از تمرین، حرکات کششی انجام دهید. ژیمناست ها برای ۱۵ تا ۳۰ دقیقه حرکات کششی انجام خواهند داد تا مطمئن شوند هر گروه اصلی عضلانی و هر بخش از بدن، یک دامنه حرکتی راحت دارد. ژیمناستیک، یک تمرین کل بدن است، به همین دلیل ژیمناست ها از سر تا پا حرکات کششی انجام می دهند. انجام دادن حرکت پل، یک راه سریع برای کشیدن بازوها، پاها و پشت است. به پشت دراز بکشید، به طوری که پاشنه هایتان در مقابل باسن و کف دست ها به سمت پایین روی حصیر در کنار گوش ها و آرنج هایتان به سمت بالا باشند. هوا را تو دهید، سپس بیرون داده و با باسن به بالا فشار دهید. هنگامی که تعادل پیدا کردید، سعی کنید بازوهایتان را مانند پاها صاف کنید و برای ۱۵ ثانیه در این وضعیت بمانید.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


نظر خود را بیان کنید