مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتچگونه مانند یک کشتی گیر حرفه ای تمرین کنید؟

حتی اگر شما یک کشتی گیر نیستید، تمرینات کشتی حرفه ای شما را به نتایج مورد نظرتان خواهد رساند. آیا از انجام هر روز همان تمرینات یکنواخت، خسته شده اید؟ پس زمان آن است که تنوع ایجاد کنید تا فرسوده نشوید. اگر هرگز تمرینات کشتی را برای متناسب شدن امتحان نکرده اید، الان وقتش است. تمرینات کشتی حرفه ای، تنها برای ورزشکاران حرفه ای نیستند و خیلی سریع، شما را به نتایج مورد نظرتان می رسانند.

تمرینات شکم

قوی نگه داشتن مرکز بدن تان در ورزش کشتی، یک ضرورت است و یک جزء کلیدی از تمرینات کشتی می باشد. با توجه به muscleandstrength.com، جان سینا (کشتی گیر حرفه ای) در پایان هر تمرین ۶۰ کرانچ انجام می دهد و ۵ تا ۶ روز در هفته تمرین می کند.

تمرین قدرتی

کشتی گیران حرفه ای برای قوی ماندن در طول مسابقات، وزنه بلند می کنند. تمرینات قدرتی همچنین به شما کمک می کنند که توده عضلانی بسازید و آن را سفت و محکم کنید. muscleandstrength.com خاطرنشان می کند که جان سینا به عنوان مثال، ۵ روز در هفته با وزنه کار می کند و در طول هر جلسه روی گروه های عضلانی مختلف کار می کند. به عنوان مثال در روز اول، پاهایتان را تمرین دهید و اسکات، پرس پا، پشت پا، جلو پا دستگاه و ساق پا را به روال تمرینی تان اضافه کنید. در روز دوم، قفسه سینه تان را تمرین دهید. تمرین روز سوم شامل یک تمرین بازو (جلو بازو و پشت بازو)، روز چهارم یک تمرین شانه و روز پنجم، شامل تمرینات پشت می باشد. مانند لت از جلو دست باز، پارویی، ددلیفت، بارفیکس و شراگ.

تمرینات قلبی عروقی

کشتی گیران حرفه ای به طور کلی تمرین شان را با ترکیب ۳ تا ۴ تمرین قلبی عروقی حالت پایدار به روال شان آغاز می کنند. چنین تمریناتی اغلب شامل دوهای آهسته با سرعت ثابت برای حداقل ۳۰ دقیقه در هر بار هستند.

تمرین آماده سازی و سرعت

سرعت، آماده سازی و استقامت، ۳ مولفه ضروری برای کشتی گیران حرفه ای هستند. بنابراین مهم است که چند تمرین با شدت بالا مانند تمرین اینتروال را در روال تان جای دهید. برای ساخت سرعت، به طور متناوب دوی سرعت و دوهای آهسته انجام دهید. تمرین دایره ای (با استراحت کم یا بدون استراحت بین ست ها ) با ورزش هایی مانند دوی سرعت، شنای سوئدی، دوچرخه سواری با شدت بالا، چین آپ، بورپی، بتل روپ، طناب زدن، پریدن به طرفین، پرش اسکات و به زمین زدن مدیسن بال را امتحان کنید.

تمرینات کشتی

واضح است که برای تبدیل شدن به یک کشتی گیر حرفه ای موثر، شما باید تمرین کشتی را به برنامه تان اضافه کنید. این به معنای تمرین کردن با یک کشتی گیر دیگر برای کار کردن روی تکنیک، قدرت و استقامت تان است. چنین مسابقات کشتی ساختگی برای کشتی گیران رقابتی، مهم هستند.

حرف آخر

صرفنظر از اینکه چه نوع ورزشکاری هستید، تمرین کراس با در آمیختن تمرینات، شما را به نتایج مورد نظرتان خواهد رساند. تمرینات کشتی حرفه ای از انواع تمرین قدرتی، تمرینات سرعت و آماده سازی، استقامت و کشتی برای به حداکثر رساندن عملکرد در طول مسابقات استفاده می کنند

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


نظر خود را بیان کنید