مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتچگونه دستکش های بوکس را تمیز کنید؟

چون فرو کردن دستتان در یک دستکش عرق کرده اصلاً خوشایند نیست. بوکس، ورزشی است که به اندازه ای که شایسته ی آن است، در مرکز توجه قرار می گیرد. «چگونه دستکش های بوکس را تمیز کنیم؟ » این ها مواردی هستند که BeccaNapelbaum، متخصص پاکسازی در Handy، می گوید بهترین اثر را دارند.

۱- تعداد زیادی دستمال حوله ای داشته باشید

Napelbaum می گوید «در مورد دستکش های بوکس، پیشگیری بهتر از درمان است. شما باید داخل و بیرون دستکش های بوکس خود را بعد از هر بار استفاده پاک کنید، تا رطوبتی که آنها را به محیطی برای تولید مثل باکتری ها تبدیل می کند، به حداقل برسانید. » این کار را به محض اینکه تمرین تان به اتمام رسید انجام دهید، چون احتمال اینکه بعد از دوش گرفتن آن را فراموش کنید، کمتر خواهد شد.

۲- ضد عفونی کنید، ضد عفونی کنید، ضد عفونی کنید

در یک بطری اسپری، محلولی با نسبت یک سهم سرکه و دو سهم آب را با هم ترکیب کنید. بعد از پاکسازی کامل با دستمال حوله ای، بیرون هر دستکش را با محلول اسپری نمایید و با یک حوله ی جدید کاملاً آن را پاک کنید. سپس، داخل آن ها را اسپری کنید و فوراً خشک نمایید. بندها را شل بگذارید و دستکش ها را تا جایی که می توانید باز بگذارید تا بتوانند در هوای آزاد خشک شوند.

۳- آنها را بیرون از ساک ورزشی تان نگه دارید

Napelbaum می گوید چپاندن آنها در یک محیط تاریک و مرطوب، همراه با لباس های عرق کرده ی ورزشی تان فقط موجب تکثیر باکتری ها می شود. اگر لازم است آن ها را جا به جا کنید، آنها را بیرون از ساک تان، مثل یک جفت کتانی یا یک کلاه آویزان کنید.

۴- هر کاری که می کنید، آنها را در ماشین لباسشویی نیندازید

Napebaum می گوید این کار، چرم روی دستکش هایتان را خراب می کند و شما را زودتر از آن که دوست داشته باشید به فروشگاه می فرستد تا یک جفت جدید تهیه کنید.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


نظر خود را بیان کنید