مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتراههای ایجاد انگیزه برای ورزش

۱۰ روش آسان انگیزه دادن به خود برای تمرین کردن
(1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)

اگر برای هفته ها، ماه ها یا حتی سال ها بدون نتایج قابل ملاحظه ای تمرین کرده باشید، به احتمال زیاد دلسرد خواهید شد. گذشته از آن، چه کسی دوست دارد تمامی اوقات یک کار ثابت انجام دهد، آن هم بدون هیچ گونه پیشرفتی؟ پیدا کردن شور و شوق برای تمرین کردن می تواند دشوار باشد اما چند روش آسان برای به دست آوردن انگیزه ای که به آن نیاز دارید، وجود دارد:

  1. آن را به یک فعالیت پیوندساز تبدیل کنید

تمرین کردن با دوستان می تواند جلسات باشگاه شما را بسیار سرگرم کننده تر کند و شما می توانید برای انگیزه دادن به یکدیگر برای ادامه دادن تمرین در هنگامی که احساس خستگی یا یکنواختی می کنید، کمک نمایید.

  1. تمرین تان را کوتاه کنید

چه مقدار زمان را در باشگاه سپری می کنید؟ به جای بلند کردن وزنه برای یک ساعت و دویدن برای یک ساعت دیگر، تمرین تان را با اضافه کردن کاردیوی HIIT و استراحت کمتر بین هر ست، کوتاه کنید. هر چه تمرین تان را سریع تر به پایان برسانید، بهتر است! فقط مطمئن شوید تمرینی که انجام می دهید ارزشمند است.

  1. آن را تغییر دهید

شما احتمالا احساس یکنواختی می کنید چون همان تمرین را بارها و بارها برای یک مدت طولانی انجام داده اید. زمان آن است که چیزها را تغییر دهید و یک نوع تمرین جدید را امتحان کنید مانند شنا، تمرین HIIT، کراس فیت، بازی های ورزشی، تمرین TRX و غیره.

  1. یک هدف دست یافتنی تعیین کنید

اگر هدف مبهم کاهش وزن را در ذهن داشته باشید، هرگز راضی و خشنود نخواهید شد. درعوض یک هدف مانند «از دست دادن ۲ کیلوگرم» یا «پرس سینه ۶۸ کیلویی» را تعیین کنید. در واقع دستیابی به اهدافتان، بسیار الهام بخش تر است!

  1. به یک انجمن ملحق شوید

به یک انجمن سلامت ملحق شوید یا با گروهی از دوستان، اعضای خانواده، همکاران که به سالم شدن علاقمندند، کلوپ خودتان را درست کنید. شما می توانید یکدیگر را تشویق کرده و به هم انگیزه دهید و بخشی از یک انجمن بودن، شما را نسبت به دیگران پاسخگو می سازد.

افزایش انگیزه برای ورزش کردن

افزایش انگیزه برای ورزش کردن

  1. از اپلیکیشن درست استفاده کنید

اپلیکیشن های تناسب اندام بسیاری وجود دارند که می توانید برای تمرینات تان از آنها استفاده کنید اما به دنبال آنهایی باشید که شما را وادار می کنند سخت تمرین کنید. برخی از اپلیکیشن ها در صورتی که تمرین تان را انجام ندهید، از شما هزینه دریافت می کنند، در حالی که بقیه، آن را روی رسانه اجتماعی پست خواهند کرد. ارزش امتحان کردن را دارد!

  1. روی سبک زندگی سالم تمرکز کنید

با ورزش مانند چیزی که چون مجبور هستید، انجامش می دهید، رفتار نکنید بلکه آن را مانند چیزی ببینید که می خواهید انجام دهید. اگر آن را به یک رژیم غذایی و سبک زندگی سالم اضافه کنید، با انگیزه ماندن حتی اگر در حال نتیجه گرفتن نباشید، بسیار آسان تر خواهد بود. شما می توانید فقط به خودتان بگویید: من این کار را انجام می دهم تا سالم تر باشم!

  1. آهنگتان را بیابید

چه چیزی هر روز شما را به باشگاه می کشاند؟ آن ترانه ای را که می توانید بارها و بارها در سرتان در حین تمرین کردن تکرار کنید را پیدا کنید و اجازه دهید شما را تحریک کند.

  1. آن را سرگرم کننده کنید

هنگام تمرین روی تردمیل، شوی تلویزیونی مورد علاقه تان را تماشا کنید یا به موسیقی یا کتاب های صوتی مورد علاقه تان گوش کنید. هر چه تمرینات شما سرگرم کننده تر باشند، شما بیشتر مشتاق آنها خواهید بود.

  1. آن را به یک روال غیر قابل مذاکره تبدیل کنید

اگر ورزش یک بخش ثابت از روزتان باشد، هیچ راهی وجود نخواهد داشت که بتوانید از آن فرار کنید. آن را به عنوان یک قرار غیر قابل مذاکره در برنامه روزانه تان تعیین کنید و هرگز اجازه ندهید بهانه ها، شما را از تمرین تان دور نگه دارند!

پیدا کردن انگیزه می تواند دشوار باشد اما این زمانی است که به شما بستگی دارد به منظور رسیدن به اهدافتان، بر خود مسلط شده و خودتان را وادار به تمرین کردن کنید.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


نظر خود را بیان کنید