مدل ها چگونه پوستی فوق العاده دارند؟

آیا تا بحال این سوال را از خود پرسیده اید که مدل‌ها چطور پوستی عالی دارند؟ آیا همان شکلی به دنیا آمده‌اند؟ آیا آنها دارای نوع پوست صافی هستند که بقیه‌ی ما از آن محرومیم؟ جواب ساده به این سوال این است: نه! مدل‌ها یک مجموعه روال زیبایی دارند که مانند راهبه‌ها به آن می‌چسبند. اگر شما هم می‌خواهید پوستی درخشان و سرحال مانند مدل‌ها داشته باشید، آنگاه احتیاج دارید تا کارهای مختلفی انجام دهید.

هر شب ۸ ساعت بخوابید

این نکته‌ای است که اگر خواهان پوستی مثل مدل‌ها هستید، هیچ جور نمی‌توانید از آن کوتاه بیایید. شما باید اطمینان حاصل کنید ساعتی به رختخواب بروید که حداقل ۸ ساعت خواب شبانه داشته باشید. اگر با زود خوابیدن مشکل دارید، کارهای زیادی هست که میتوانید برای کنار آمدن با آن انجام دهید. مالیدن روغن استوخودوس به بالشتان و یک اطاق کمی خنک، فضا را برای خوابیدن خیلی راحت تر خواهند کرد.

سیگار نکشید

اگر شما سیگاری هستید، پس حالا وقتش رسیده که ترک کنید. نه تنها در کل برای سلامت شما مضر است، بلکه میتواند بخاطر نیکوتینش، مانند تاثیر کافئین شما را بی خواب کند. دوستان من در اینجا تنها ۲ نکته‌ی عمومی برای بدست آوردن پوستی تازه و شاداب را خواندید. کلید رسیدن به پوستی همانند مدل‌ها این است: یک برنامه‌ی مراقبت‌های زیبایی که برای شخص شما جواب می‌دهد را بیابید و به آن بچسبید. به زودی نتیجه‌اش را خواهید دید.

5 نظر ارسال شده است

 1. sam

  فریمان جون مدلینگ هستن بیشتر در جریان هستن

 2. fariman

  na aslan.man khodam photo model hastam va hich kas dar saanat modeling haghe estefade a mavade arayeshi ro nadare.

  1. سوگل

   آره حتماً
   هيچ كس حق نداره !؟
   پس اونايى كه پشت صحنشون رو نشون ميده كه دارن آرايششون ميكنن و سايه هاى مختلف ميزنن و كرم پودر و همه چى ميزنن چى ؟
   نكنه پشت چشاشون مادرزادى صورتى و آبى و سبزه !؟
   يا لباشون مادرزادى قرمز و صورتيه !

 3. mandana

  بیشتر مانکن ها از کرم پودر استفاده میکنن و بدون ارایش حتی نمیشه به اونا نگاه کرد.

  1. اوا

   دقیقا…

نظر شما چیست؟

* آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تلگرام مجله تناسب اندام

نکته و ترفندهای تناسب اندام، فقط مخصوص شما!