مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتروغن پاک کننده‌ خانگی برای تمام انواع پوست ها

دستور ساخت روغن پاک کننده‌ خانگی

اگر خیلی بی خبر از دنیای اطراف‌ نباشید از همه‌ی مزایای مصرف یک روغن پاک‌ کننده شنیده‌اید. همانطور که قبلا نیز گفتیم، مشخص شده که استفاده از روغن برای پاک کردن صورت‌تان، بهترین روش برای از بین بردن محصولات بر پایه‌ی چربی، لکه، دوده و عرق از روی صورت‌تان است. همچنین استفاده از یک پاک کننده، روش خوبی برای پاک کردن کرم‌های ضد آفتاب مسدود کننده‌ی منافذ پوست که هر روز استفاده می‌کنید، هستند.

شاید بپرسید چطور چربی، چربی را پاک می‌کند؟ با جذب کردن، چربی را جذب می‌‌کند، آن را از پوست شما بیرون می‌کشد و تمام آن لایه‌ی چربی را از پوست شما پاک می‌کند. با توجه به این که مطالعات اخیر نشان داده است کرم‌های ضدآفتاب تا چند روز بعد از استفاده بر روی پوست شما می‌ماند، شاید واقعا بخواهید شستشوی صورت‌تان را دو مرحله‌ای کنید و یک روغن پاک کننده را نیز به روال مراقبت از پوست‌تان اضافه کنید.

یک پاک‌کننده‌ی خانگی می‌خواهید؟ این دستورعمل ساخت توسط متخصص زیبایی، ایندی لی را امتحان کنید.

روغن پاک‌ کننده‌ خانگی

 ۱۵ گرم روغن ارگانیک جوجوبا

۱۵ گرم روغن ارگانیک آووکادو

۱۸ گرم روغن ارگانیک کافیشه

۱۰ گرم روغن ارگانیک کاستور

۳ قطره ویتامین E

۲ الی ۳ قطره روغن اساسی، به میزان دلخواه

تمام مواد را در یک ظرف با گنجایش ۵۵ گرم ترکیب کرده و به خوبی تکان‌ دهید. به میزان یک نخود فرنگی روی دست‌تان یا لیف قرار داده. روی صورت مرطوب‌ ماساژ بدهید تا آرایش‌ و صورت‌تان را پاک کنید. این ترکیب تا ۳ ماه در یک ظرف در بسته می‌ماند و قابل استفاده است. شما می‌ توانید این دستور العمل را با اضافه کردن روغن‌ هایی نظیر درخت چای، اسطوخودوس، رزماری، مریم گلی، بابونه و گل گاو زبان، تغییر دهید. می‌توانید برای اطلاعات بیشتر سری به لیست ترکیبات مفید ایندی بزنید.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


۱ دیدگاه

نظر خود را بیان کنید