مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

به مادرتان کمک کنید همیشه زیبا بماند

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که سلامتی و ظاهر زیبا را دو بخش جدا نشدنی از زندگی هر شخص می‌دانند، به ادامه‌ی این متن توجه کنید. مادران دوست داشتنی ما، معمولا به فکر سلامتی همه‌ی خانواده هستند به غیر از خودشان. به همین دلیل مدتی از بدنشان غافل شده و زمانی به خودشان می‌آیند که دیگر دیر شده است.

آیا دوست دارید به مادرتان کمک کنید تا کمی هم به خودش توجه کند؟ دوست دارید کمکش کنید از پوستش مراقبت کند تا همیشه زیبا و درخشان بماند؟ چقدر عالی! پس ما دقیقا برای شخص شما یک پیشنهاد ویژه داریم:

کمپین ۴۰+ سینره

شما می‌توانید به کمپینی که توسط شرکت سینره، مخصوص مادران بالای ۴۰ سال طراحی شده است بپیوندید. کمپینی که بصورت هوشمند و رایگان، برای مراقبت از پوست مادرانمان، پیشنهاداتی به ما می‌دهد. بهتر از این نمی‌شه!

این کمپین، که بنام کمپین ۴۰+ سینره شناخته می‌شود، با توجه به نوع پوست و محیط زندگی مادرتان، بصورت خودکار و دقیق، شما را راهنمایی خواهد کرد. پیشنهاداتی که در این کمپین دریافت خواهید کرد، برایتان روشن می‌سازد که مادرتان برای مراقبت از پوستش باید از چه محصولاتی استفاده کند.

همین حالا به کمپین ۴۰+ سری بزنید و برای خودتان یا مادرتان راهنمایی بگیرید. و فراموش نکنید این مطلب را به اشتراک بگزارید و آنرا به تمام دوستانتان معرفی کنید.

ما برای کمک به حفظ زیبایی تمام مادران ایران زمین روی کمک شما برای معرفی این کمپین حساب باز کرده‌ایم. بله، خود شما!

برای ورود به این کمپین اینجا کلیک کنید.

ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


2 دیدگاه

  1. هزینه محصولات برای بعضی ها زیاد میشه راه حل های ساده تر بهتره. این میتونه فقط یه تبلیغ برای شرکت سینره باشه.

نظر خود را بیان کنید