مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

چطور ناخن هایتان را سفیدتر کنید

هیچ وقت فکر کرده اید که چرا سر ناخنهای بعضی ها نسبت به ناخن دیگران سفید تر است؟ هیچ وقت دلتان خواسته که ناخنهای شما هم به همان سفیدی باشد؟ تا به حال موفق شده اید راهی برای اینکار پیدا کنید؟ خب حالا شما هم می توانید با به کار بستن این راهنمایی های ساده ناخنهای سفیدی داشته باشید!

۱. یک مسواک که برای کار دیگری استفاده اش نمی کنید بردارید. مقداری خمیردندان سفید کننده روی مسواک بزنید. ناخنهایتان را با مسواک کامل بشویید و برس بکشید! خوب آبکشی کنید و دوباره این اعمال را تکرار کنید. برای نتیجه ی ماندگار هفته ای یکبار این کار را تکرار کنید.

۲. چند گوش پاک کن را به پرواکسید هیدروژن ۳٪ آغشته کنید. پرواکسید را با کمک گوش پاک کن روی ناخن هایتان بمالید. دقت کنید پرواکسید را به پوستتان نزنید. حالا بگذارید کاملا خشک شود.

۳. دو قرص تمیز کننده ی دندان مصنوعی را در کاسه ی کوچکی از آب حل کنید. ناخن هایتان را در این محلول ترکیبی برای ۵ دقیقه بخیسانید. برای نتیجه ی مطلوب هفته ای یکبار این کار را تکرار کنید.

۴. در یک کاسه ی کوچک، یک قاشق سوپ خوری پرواکسید هیدروژن و ۳ قاشق سوپ خوری جوش شیرین را باهم ترکیب کنید. این ترکیب، شکلی خمیری به خود می گیرد. با گوش پاک کن اندازه ی مناسبی از این خمیر را زیر و روی سطح ناخن ها قرار دهید. بگذارید ۳ تا ۵ دقیقه روی ناخن هایتان بماند و سپس خوب آبکشی کنید. هفته ای یک بار این عمل را تکرار کنید.

۵. لیمو ترشی را برش بزنید و برش ها را در کاسه ای محتوی آب گرم بریزید. ناخن هایتان را برای ۵ دقیقه در آب و لیمو خیس کنید. همچنین می توانید گوش پاک کنی را به آب لیموی غلیظ آغشته کنید و روی ناخن هایتان بمالید. حواستان باشد اگر زخم بازی در انگشتانتان دارید این کار را انجام ندهید!

ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


8 دیدگاه

  1. سلام من این کاری رو که گفتین کردم ولی بازم ناخنام به اون سفیدی ای که میخواستم نشد ناخن بعضی ها خیلی سفیده شاید یه لاکی چیزی زیرش میزنن؟!!!!!

  2. سلام…خیلی راهنمایی های خوبی بود اما من یک سوال داشتم…. میخواستم بگم من هر وقت ناخنم رو کوتاه میکنم از ته تا گوشتم میره و من این حالت رو دوست ندارم میشه بگین چه کنم در واقع میخواستم شکل صحیح کوتاه کردن رو بدونم همچنین میخواستم بپرسم ایا میشه با سوحان کشیدن متداول ناخن رو بدون استفاده از ناخن گیر در همان حد دلخواه نگه داشت؟ با تشکر

  3. ناخن های من وقتی درازمیشن خیلی بدشکل میشن شنیدم که اگه سوهان بکشم قشنگ میشه ولی بلدنیستم سوهان بکشم.لطفاکمکم کنید

  4. سرخاب سفیداب در

    سلام مهسا،
    هر کدوم از این روش ها بصورت جداگانه موثر هستن، اما برای اینکه پیشرفت سریع تری داشته باشی، میتونی دو یا چند مورد رو باهم اجرا کنید، البته یادتون باشه که در هر مورد اگر احساس کردید پوستتون حساسیت نشون میده سریع متوقفش کنید.

نظر خود را بیان کنید