مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتچطور لاک ناخن اکلیلی را پاک کنیم؟

لاک‌ های اکلیلی، ویژگی دوست‌ داشتنی‌ای در خود دارند که باعث خوشحالی ما می‌شوند. شاید ما را به یاد بسته‌ های لاک اکلیلی دوران کودکی ‌مان می‌اندازند یا شاید به معنای واقعی کلمه باعث درخشش ما شوند، به خصوص زمانی که به هیچ عنوان اعتماد به نفس کافی برای سر تا پا جواهر انداختن، نداریم. به هرحال، ما حسابی طرفدارش شده‌ایم و هیچ کس نمی‌تواند به خوبی دبورا لیپمن در لاک ناخن اکلیلی تجربه داشته باشد، کسی که از دیزاین ناخن‌ های آن هتوی در اسکار و لیدی گاگا در گرمی گرفته تا مدل‌های چندین فشن شو را بر عهده دارد که لیست بلند بالای اسامی ‌شان در این جا نمی‌گنجد.

حتی خانم‌ هایی با سبک رسمی‌ یا ملایم‌ تر که لاک‌ های اکلیلی برایشان کمی جسورانه تلقی می‌شود نیز اغلب لاک‌ هایی با پوشش ضخیم ‌تر و براق‌ تر را به استایل رسمی ‌شان ترجیح می‌دهند. درحالی که لاک ‌های معمولی ماندگاری ۳ الی ۵ روزه دارند، رنگ‌ های اکلیلی دوام بسیار بیشتری روی ناخن‌ها دارند. اما همان‌ طور که دبورا لیپمن می‌گوید، در حالی که همه شیفته‌ ی ماندگاری طولانی مدت این لاک‌ها هستند، به سختی پاک شدن آن‌ها نیز مسئله‌ای است که ما از آن متنفر هستیم. دبورا که خود متخصص لاک‌های اکلیلی است، به ما توصیه‌ هایی می‌کند تا به راحتی بتوانیم این رنگ ‌های درخشان را پاک کنیم.

چطور لاک ناخن اکلیلی را پاک کنیم؟

۱- تکه‌ های کوچک پارچه‌ی کتان را به محلول پاک کننده‌ی لاک استرایپر، استون (برای پاک کردن اکلیل‌ ها) و محلول تقویتی ناخن آغشته کنید.

۲- هر تکه کتان را روی یکی از ناخن‌ها قرار دهید. برای تسلط بیشتر، ابتدا یک دست را انجام دهید و سپس به سراغ بعدی بروید.

۳- هر تکه کتان را با یک تکه‌ فویل آلومینیومی کوچک بپوشانید.

۴- ۱ دقیقه صبر کنید.

۵- با یک حرکت فویل آلمینیومی، پارچه‌ی کتان و لاک ناخن‌ تان را بکنید.

از محلول پاک کننده‌ی بیشتر برای پاک کردن باقی‌‌ مانده‌ی لاک استفاده کنید اما روی ناخن نکشید چرا که کشیدن لاک روی ناخن باعث لک شدن کوتیکول ناخن‌ها می‌شود و به همان اندازه که لایه ‌برداری بیش از حد پوست ‌تان می‌تواند مخرب باشد، این موضوع نیز به ناخن‌هایتان آسیب می‌ رساند.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


نظر خود را بیان کنید