مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات۱۰ اینستاگرام برای طراحی ناخن که باید دنبال کنید

اگر به طرح‌های الهام بخش برای ناخن نیاز دارید، بهترین کار این است که تلفن خود را نگاه کنید. آنرا روشن کرده و این صفحه‌های اینستاگرامی را دنبال کنید تا ایده‌های منحصر بفردی برای طراحی ناخن‌هایتان پیدا کنید.

Miho Okawara

یک طراح ناخن ژاپنی در لس آنجلس است، که اینستاگرامش پر شده از طرح‌های زیبا و خلاقانه. او با ستاره‌هایی مثل بیانسه و سی‌یرا کار کرده است. اساسا این صفحه به شما مراحل پشت صحنه و ویدیوهایی ارائه می‌دهد که می‌تواند برایتان الهام‌بخش باشد.

A post shared by steph stone (@stephstonenails) on

Stephanie Stone

او هم ساکن لس‌آنجلس است. استون برای طرح‌های عامه‌پسندش معروف است، مثل این یکی که از قهرمانان کمپانی ماروِل الهام گرفته شده. اینستاگرام او نه تنها طرح‌های زیبای ناخن، بلکه کارهای او برای مجله‌هایی مثل Cosmopolitan و لاک‌های محبوبش را نشان می‌دهد.

A post shared by Madeline Poole (@mpnails) on

Madeline Poole

پولی، به عنوان سفیر جهانی رنگ برای برند Sally Hanson و یک تکنسین حرفه‌ای ناخن، بدون شک با استعداد است. او به خاطر مانیکور و طراحی ناخن بسیاری از ستاره‌های درجه یک جهان در مجله‌ی Vogue معروف است. اینستاگرام او شبیه به یک مجله‌ی مد است و پر از طرح‌های ناخن شیک و مد روز برای خانم‌های مشکل پسند.

Jessica Washick

واشیک با شعار معروفش توجه ما را جلب کرد: «شما به یک مرد نیاز ندارید، به مانیکور نیاز دارید!» طرح‌های او هم همین را ثابت می‌کنند: شوخ طبع، درجه یک، و جسور، هر آنچه یک مرد باید باشد. اگر از ناخن‌هایتان راضی نیستید، یا از زندگی مجردی خسته شده‌اید، اینستاگرام او را برای طرح‌های خارق‌العاده نگاه کنید.

A post shared by Valley (@valleynyc) on

Valley NYC

یک سالن آرایش در نیویورک، که طرح‌های منحصر بفرد برای مشتریانش اجرا می‌کند. از شکل‌های هندسی تا طرح‌های زیبا، اینستاگرام آنها باعث می‌شود برای سفرتان به این سالن در محله بیگ اپل، برنامه ریزی کنید.

Vanity Projects

یک سالن آرایش دیگر که مانیکورهای مد روز برای مشتریانش انجام می‌دهد. اینستاگرام آنها پر از طرح‌های مد روز و فرم‌های متفاوت ناخن است. اگر به ناخن‌های دشنه‌ای علاقه دارید، اما طرح‌هایی که می‌خواستید را پیدا نکرده‌اید، این صفحه را در اینستاگرام دنبال کنید.

A post shared by Jin Soon Choi (@jinsoonchoi) on

Jin Soon Choi

همه چیز را (البته به جز گوشیتان) کنار بگذارید و شروع به دنبال کردن این صفحه کنید. این دختر، آن قدر خوب است که ناخن‌های تیلور سوئیفت را برای جلد مجله‌ی Vogue درست کرده بود! چوی، JINSoon Spas را تاسیس کرده و لاین لاک ناخن خود را (JINSoon Nail Lacquer) به وجود آورده و رنگ‌های متنوع، و حتی لاک‌های معطر ارائه می‌کند. اگر شما یک کارآفرین مشتاق یا تنها یک علاقمند به ناخن هستید، حتما باید این اکانت را دنبال کنید.

A post shared by WAH Nails London (@wahnails) on

WAH Nails

لازم نیست برای الهام گرفتن از انگلیس، سوار هواپیما شوید و سفر کنید، کافی است WAH Nails London را در اینستاگرام دنبال کنید! آنها طرح‌های عجیب و نامتعارف می‌گذارند که حتما شما را از سبک همیشگی‌تان دور می‌کند. لازم به ذکر است که آنها ویدیوهای کوتاهی از بعضی طرح‌ها می‌گذارند تا بدانید چطور مد لندن را از طریق ناخن‌هایتان به خانه بیاورید.

Hannah Lee

هانا مانیکورهای دخترانه درست می‌کند. در بیشتر طرح‌های ناخن او از رنگ صورتی استفاده شده، اما استفاده‌ی او از خطوط بی‌نقص و الگوهای ملایم است که چشم ما را خیره می‌کند. اینستاگرام او مهارت او را در دیگر سایت‌هایش منعکس می‌کند، پس اگر طرحی می‌بینید که دوست دارید، احتمال دارد که آموزش آن را در وبلاگ یا کانال یوتیوب او پیدا کنید.

Sammy  یا  “The Nailasaurus”

این دختر، یکی از بلاگرهای محبوب ماست، پس تعجبی ندارد که اینستاگرام او در لیست ما باشد. از ناخن‌های مدل Deadpool تا تکنیک‌های هوشمندانه برای ناخن، برای همه ایده‌ایی به درد بخور پیدا می‌شود. پس اگر می‌خواهید عشقتان به آخرین فیلم‌ها را نشان دهید یا برای یک عروسی در تابستان به طرحی نیاز دارید، او قطعا فرد مورد نظر شماست.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


نظر خود را بیان کنید