مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

چرا من اصلاح با تیغ را کنار گذاشتم…

این اتفاق از چند ماه پیش شروع شد، هنگامی‌که در تعطیلات بودم، یعنی بهترین زمان برای ترک زندگی تشریفاتی و راحت بودن! چرا که وقتی شما در سواحل هاوایی مشغول استراحت هستید، آخرین چیزی که در موردش فکر می‌کنید اصلاح کردن است.

البته مطمئنا نمی‌خواهید مثل یک آدم کاملا تنبل بنظر برسید. در این شرایط بود که من متوجه شدم یک ماشین اصلاح هم دارم! برای اینکه از حالت ژولیدگی خارج شوم، ریش‌هایی را که در آن چند روز رشد کرده بودند با ماشین کوتاه کردم و بعد متوجه شدم که چقدر این ظاهر کم موی صورتم را دوست دارم.

ظاهرا من تنها نیستم. بر اساس یک مطالعه که در دانشگاه نورتامبریای انگلستان انجام شده، زنان، به تازگی مردانی را که ته ریش ملایمی دارند جذاب‌تر می‌دانند! و چرا که نه؟ یک ته ریش ملایم، ظاهریست که به زمان خاصی تعلق ندارد، و در یک زمان، هم مردانگی و هم شادابی را به ارمغان می‌آورد. همچنین، ته ریش زوایای طبیعی فک شمارا محکمتر و خطوط فکتان را قوی‌تر نشان می‌دهد.

برای کسانی مثل من که علاقه‌ای به صبح زود بیدار شدن ندارند، چه چیزی بهتر از اینکه روشی سریع‌تر، راحت‌تر، و تمیزتر از تیغ زدن صورت وجود داشته باشد. همچین برای من که دارای پوستی حساسی هستم، که با وجود همه‌ی تلاشم گاهی طعمه‌ی جوش و تحریکات پوستی می‌شود، این بهترین روش است.

اما حالا، نمی‌گویم که من تیغ و کرم اصلاحم را برای همیشه کنار گذاشته‌ام، اما بطور قطع از مزایای کشف تازه‌ام لذت می‌برم.

ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید