خبرنـامه ایمیلی

جـا نمانیـد ...! اگر هنوز در خبرنـامه ایمیلی مـا عضو نشده‌اید،
همین حـالا ثبت نام کنید.
آرایـش و گریـم

چگونه مژه‌های مصنوعی‌مان را سر و سامان دهیم؟

مژه مصنوعی

و حالا یک وضعیت دشوار! چطور می‌توانیم مژه‌های مصنوعی‌مان را سروسامان دهیم؟ جعبه‌های بزرگ، دست و پا گیرند، اما بدون محفظه‌ی پلاستیکی، مجموعه‌ی مژه‌های مصنوعی‌مان بهم می‌چسبند و چیزی شبیه به تار عنکبوتی در هم تنیده درست می‌کنند!

راه حل پیشنهادی ما چیست: جعبه‌ی پیچ و مهره!

قسمت‌های جداگانه‌ی یک جعبه‌ی پیچ و مهره، هر جفت مژه را کنار یکدیگر قرار می‌دهد و در عین حال، هر جفت مژه فضای کافی برای حفظ شکل ظریف خود را خواهد داشت.

بهترین ویژگی جعبه‌های پیچ و مهره، وجود آنها در اندازه‌های مختلف است که باعث میشود حتی یک معتاد به مژه مصنوعی با انبوهی از مژه‌ها هم، با خیال راحت یک مکان امن در قفسه‌ی مژه مصنوعی‌هایش داشته باشد.

یک ایده‌ی دیگر برای مجموعه‌ی کوچکی از مژه‌ها، استفاده از یک جعبه‌ی ذخیره‌ی قرص هفتگی است. اگر هر روز از مژه مصنوعی استفاده می‌کنید، می‌توانید برای هر هفت روز، یک مژه مصنوعی اختصاصی کنار بگذارید تا هر روز ظاهری جدید داشته باشید.

مطلب مرتبط:  در کیف مدل ها چه چیزهایی پیدا می‌شود؟

این تنها چند ایده‌ی دست ساز و ساده برای جایگزینی جعبه‌های نگهداری مژه‌های مصنوعی با وسایل دیگر بود. چون ما مدت‌هاست که با نگهداری مژه مصنوعی‌هایمان در جعبه‌های بزرگ خداحافظی کرده‌ایم. جمع کردن همه‌ی آنها در یک جعبه‌ی جداکننده، باعث صرفه‌جویی در زمان و فضا برای ما می‌شود.

نظر دهید

برای ارسال نظر اینجا کلیک کنید