مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

چه می‌شود اگر ۵ سال از شامپو استفاده نکنید؟

احتمالا شنیده‌اید که نباید هر روز موهایتان را بشویید، و همینطور شنیده‌اید که زیادی کفمالی کردن موهایتان هم ممکن است چربی سالم پوست سرتان را از بین ببرد. اما، ام… کلا درباره‌ی استفاده نکردن از شامپو به مدت چیزی حدود ۵ سال چه فکر می‌کنید؟!

بر اساس نوشته‌ای در هافینگتن پست، این دقیقا کاری است که یک خانم به جهت دوری از مواد شیمیایی شامپوها انجام داده است.

ژاکلین بایرز بلاگ نویس، در یکی از پست‌های سال ۲۰۱۲ اش می‌گوید که او، ابتدا مسیر بدون شامپویش را با استفاده از جوش شیرین و سرکه‌ی سیب شروع کرد، اما ظاهر و حس و حال موهایش وی را تهییج نکرد، پس تصمیم گرفت تا کلا از هر محصول شستشوی مویی خلاص شود!

حالا او موهایش را فقط دو بار در هفته آبکشی می‌کند و هر یک بار در میان آنها را شانه میکند. دوست دارید بدانید دیوانه کننده‌ترین قسمتش چیست؟

بایرز به وب‌سایت Today گفته است: از زمانی که دیگر شامپو استفاده نکردم، موهایم نرم‌تر و خوش رنگ‌تر شده و کمتر چرب می‌شود! اینجا کلیک کنید تا ببینید که موهای بایرز بدون استفاده از شامپو چه شکلی است.

شما بگویید: بیشترین زمانی که از شامپو استفاده نکردید چه مدت بوده؟ آیا تابحال تصمیم گرفته‌اید که در کل از چیزهای صابونی استفاده نکنید؟

ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


6 دیدگاه

  1. حدود يك ماهه به جاي شامپو از مخلوط سدر و حنا برا شستشو موهام استفاده مي كنم. خيلي خوبه. فقط كمي مصرف آبتون بيشتر ميشه. همچينين نبايد بذاريد رو مو بمونه كه ممكنه رنگ بگيره. توصيه مي كنم امتحان كنيد.

  2. خوب…به نظر من یه کمی سختِ چون شامپو سریع و روانه اما سرکه ی سیب و … فکر نکنم سریع موهارو بشوره !

نظر خود را بیان کنید