مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

۱۱ کشمکش زنانی که مو هایشان را رنگ می‌کنند

نمی توانید از حرف زدن درباره ریشه مو ها دست بر‌دارید

بدیهی است که زنانی که مو هایشان را رنگ می‌کنند، جسور هستند. چه موهای خود را بلوند کنید تا بیشتر لذت ببرید یا آنها را قهوه‌ای مایل به قرمز کنید تا موهایی به رنگ قرمز آتشین داشته باشید، در هر صورت نگران بروز دادن خود نیستید. به هر حال، چنین شجاعتی، مسوولیت (موها) را هم به دنبال خود می‌آورد. ۱۱ کشمکش که هر زنی که موهای خود را رنگ می‌کند با آن مواجه است:

خیلی نسبت به ریشه‌های خود حساس هستید. اگر کوچکترین اثری از موهای خاکستری یا موهای طبیعی که بیرون زده‌اند را ببینید، سریع از آرایشگرتان وقت می‌گیرید تا از شر آن موهای مزاحم خلاص شوید.

آرایشگرتان، اساسا بهترین دوست شماست

آنها داستان زندگی شما، همه چیز درباره خانواده‌تان، دوست پسرتان، شغلتان را می‌دانند و اگر به طور منظم شما را نبیند، برایتان پیام می‌فرستد تا مطمئن شود همه چیز روبراه است.

کوتاه کردن و رنگ کردن مو در یک زمان، کار هوشمندانه‌ای است

شما آرایشگرتان را دوست دارید اما انجام هر دو کار در یک زمان، با یکبار کارت کشیدن بهتر است.

وقتی حجم موهایتان کاهش یابد، می‌دانید وقت رنگ کردن موهایتان است. رنگ کردن با باز کردن فولیکولهای مو، به تار موهای شما حجم می‌دهد و بیرون رفتن با ریشه‌های درآمده و موهای صاف خیلی گزینه مناسبی نیست.

کوتاه کردن مو به دلیل تاثیرات ناشی از مواد شیمیایی بسیار رایج است. (با شما مو بلوندها هستیم.) موهای بیش از اندازه دستکاری شده، خشک و شکننده شده و بیشتر می‌شکنند. (یک مساله را به خاطر داشته باشید: مرطوب کردن، مرطوب کردن، مرطوب کردن!)

وقت آرایشگاهتان بستگی به بودجه ماهیانه شما دارد

اجاره؟ تیک. قبض برق؟ تیک. وقت رنگ مو؟ قطعاً تیک. سعی می کنید به همه آن چیزهایی که می‌توانید به جای رنگ مو، برایشان هزینه کنید ،فکر نکنید. البته، شما می‌توانید با  هزینه سالیانه رنگ مو، یک جزیره خصوصی بخرید اما آن هایلایتهای درست و بجا واقعا ارزش هزینه کردن دارند.

برای همه ما پیش آمده که رنگ موی ما نتیجه دلخواه را نداشته است

بله، این اتفاق می‌افتد! دلزدگی= یک رنگ موی جدید. هر وقت دچار دلزدگی می‌شوید و احساس می‌کنید به یک تغییر نیاز دارید، موها بکار ‌می‌آیند و بنابراین تلفن را برمی‌دارید و یک وقت از آرایشگاه می‌گیرید.

باید محصولات بسیاری برای ماندگاری رنگ بخرید. شامپوی محافظ رنگ مو، نرم کننده، اسپری مو و سرم مو برای اینکه رنگ تازه موها از بین نرود، لازم هستند.

رنگ مویتان را با تغییر فصل تغییر می‌دهید. بگذارید صادق باشیم: اگر رنگ موهایتان در پاییز تیره‌تر و در بهار روشنتر نیست، اصلا آیا واقعا موهایتان را رنگ می‌کنید؟

ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


۱ دیدگاه

  1. به نطر من کسایی که تو خونه ممموهاشونو رنگ میکنن باید خیلی وارد باشن اما خوب برای ریشه موها نمیشه مرتبا بری ارایشگاه من اینبار که ریشه ی موهام در اومد خودم تو خونه رنگ کردم خیلیم خوب بود رنگشم خیلی خوب و با کیفیت بود سرم مو استرلو هم ریختم داخل رنگم
    http://mootanroo.com/hair-color-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%85%D9%88

نظر خود را بیان کنید