مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتچگونه مو را با قهوه رنگ کنیم؟

قهوه نوشیدنی دلپذیری است، صبح ها وقتی از خواب بیدار می‌شویم ما را سرحال می کند. همچنین قهوه می‌تواند هرچه برای سرزنده و بیدار کردن مو نیاز است را نیز فراهم کند.

قهوه، در موهای تیره، هایلایت قرمز و قهوه ای دلنشینی می‌سازد و می‌تواند موهای سفید را نیز بپوشاند. همچنین می‌توانید به وسیله یک مخلوط ساده قهوه که فاقد هر گونه مواد شیمیایی یا غیرطبیعی است، به موهایتان درخشندگی و شکل و قیافه ی جدیدی ببخشید.

دستورالعمل

۱. کاسه بزرگی را در سینک ظرفشویی بگزارید.

۲. قهوه ی خنک شده را در کاسه بریزید.

۳. موهایتان را کاملا شانه کنید.

۴. سرتان را در کاسه فرو ببرید، و از فنجانی برای آغشته کردن تمام موهایتان به قهوه استفاده نمایید.

۵. توسط انگشتانتان یا یک شانه، قهوه را از ریشه تا نوک موهایتان به خورد مو دهید.

۶. با استفاده از یک فنجان، ۱۵ بار قهوه را از کاسه بیرون آورده و روی موهایتان بریزید.

۷. آب اضافی موهایتان را در سینک گرفته و خوب بچلانید.

۸. پیش از آبکشی موهایتان ۱۵ دقیقه صبر کنید. می‌توانید موهایتان را به بالا جمع کرده تا از چکیدن قهوه جلوگیری کنید. اما موهایتان را در حوله یا روسری نپیچید، چرا که قهوه را به خود جذب می کنند.

۹. مویتان را آب کشی کرده، خشک نمایید و مثل همیشه مدل دهید.

نکات:

  • اگر از شست و شوی سرتان با قهوه، تفاوتی که توقع داشتید حاصل نشد، برای چندین روز متوالی این کار را تکرار کنید. برخی مواقع، رنگ‌های طبیعی تأثیر کم و لطیف تری دارند و باید چندین بار آن‌ها را به کار برد تا رنگ مطلوب به دست بیاید.
  • اگر موهای شما بلوند پلاتینه است، شست و شوی سرتان با قهوه می‌تواند تأثیری فوری داشته و موهایتان را خیلی زیبا کند. اما ابتدا این کار را با دسته ی کوچکی از موهایتان انجام دهید و نتیجه ی آن را ببینید.
به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


8 دیدگاه

  1. من یه دختر17ساله هستم که میخوام موهام هایلایت بشه ولی نمیخوام از موادشیمیایی استفاده کنم اما قهوه هم جواب نداد نمیدونم چیکارکنم موهامم خیلی تیره نیست خرماییه ولی از یکدستیش خسته شدم ودوس دارم یه قسمت هاییش روشن باشه؟….

  2. من با آقای آرش موافقم حیف نیس رنگشون کنی
    من به این مدل رنگ مو که شما داری میگم موی حوری!
    یکی از آشناهامون اینجوری بود با چه ترفندایی رفت روشنش کرد نمی دونم ولی نتیجه ش اصلا خوب نبود

  3. من موهایی سیاه رنگ دارم هر کاری میکنم رنگ نمی گیرد.باحنا،اکسیدانها،بلوندها وحتی قهوه موهایم را رنگ کردم ولی رنگ نگرفت لطفا کمکم کنید.وقتی توی نور نگاه بکنی رنگش مایل عسلی ولی معمولی که نگاه کنی از زغال سیاه تره..؟؟؟!!

نظر خود را بیان کنید