مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

آیا مهم است چه نوع شامپویی بخریم؟

آقایان عزیز، شامپوهای ۲ در ۱، نرم کننده‌ها و شامپوهای ضد شوره‌ی ارزان قیمت را کنار بگذارید. دوست دارید بدانید که آیا واقعا مهم است چه نوع شامپویی بخرید؟

پاسخ کوتاه به این سوال، این است: هنگامیکه از شامپو استفاده می‌‌کنید، فقط موهایتان را نمی‌‌شویید، بلکه پوست سرتان را نیز تمیز می‌‌کنید. شامپوی ارزان، می‌‌تواند نگهداری از موهایتان را سخت کند، حتی اگر موهایتان کوتاه باشد.

بسیاری از شامپوهای داروخانه‌ای حاوی پرکننده‌ها یا فیلرهای بر پایه‌ی موم هستند (یعنی همان چیزهایی که در واکس‌ها و شوینده‌های آنتی باکتریال بکار می‌‌روند). این‌ها می‌توانند فولیکول‌های موی شما را مسدود کنند و یک پوشش مومی‌ روی پوست سرتان بر جای بگذارند.

در واقع، اغلب شامپوهای ضد شوره‌ی ارزان قیمت، با پوشاندن پوست سر شما، تجمع مواد را افزایش می‌دهند. بنابراین برای رفع این مشکل، مجبورید دائما از این محصول استفاده کنید.

بدتر از همه، شامپوهای ۲ در ۱ و شامپوهای نرم‌کننده است. استفاده از آن‌ها مانند شستن ماشین‌تان با صابون و موم است! اینکار به هیچ وجه معنی و مفهومی‌‌ندارد، اینطور نیست؟

اگر دنبال یک شامپوی ارزان هستید، شامپوهایی که رویشان نوشته شده «درخشندگی موها را زیاد می‌‌کند» یا «موها را ضخیم‌تر و پرتر می‌‌کند» انتخاب نکنید! فقط یک شامپوی ساده و معمولی بگیرید و نرم کننده را هم فراموش نـکنید.

ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید