مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغات


پاک مهر

چرا محصولات زیبایی را آنلاین بخریم؟

خرید محصولات زیبایی، مستلزم این است که اجناس مورد نظرتان را لمس کنید، حسشان کنید و ببوییدشان. و البته با فروشنده گپ بزنید و گول تبلیغاتش را بخورید! اما خریدارانی که باهوشند، می‌توانند بصورت آنلاین درباره‌ی محصولات مورد نظرشان کلی اطلاعات حقیقی و بدرد بخور پیدا کنندفروش آنلاین محصولات زیبایی و آرایشی بر خلاف آنچه که فکر می‌کنید خیلی هم پر رونق است!

و با وجود فروشنده‌های بزرگ و معتبری همچون نوترا، طبیعی است که بر رونق و بهبود بازار خرید محصولات زیبایی، روز به روز افزوده خواهد شدآیا مطمئن نیستید که بتوانید محصولات آرایشی بهداشتی‌تان را بصورت آنلاین خریداری کنید؟ در این مطلب دلایلی را برایتان خواهیم شمرد که نظرتان را درباره‌ی خرید آنلاین این محصولات به کلی عوض خواهد کرد.

۱. انتخاب‌های مافوق تصور

هنگامی که صحبت از محصولات آرایشی یا مراقبت‌های زیبایی است، فروشگاه‌های حقیقی دست اول معدودی را پیدا خواهید کرد. اما فروشگاه‌های آنلاینی همچون نوترا، نه تنها پهنه‌ی وسیع‌تری از محصولات زیبایی را نسبت به آنچه در مغازه‌ها پیدا می‌کنید، به شما ارائه می‌دهند، بلکه محصولات بسیاری را به شما پیشنهاد می‌دهند که پیدا کردنشان به این سادگی‌ها هم نیست!

البته یادتان باشد که قربانی گستردگی محصولات نشوید. چرا که باید استفاده از محصولی جدید را با دقت نظر شروع کنید. پیشنهاد می‌کنیم که انتخاب‌هایتان را به یکی دو برند محدود کنید. برندهایی که از تاثیر و نتایج آن اطمینان بیشتری دارید.

۲. بررسی محصولات

یکی از چیزهایی که باعث می‌شود به دنبال خرید و استفاده از محصولات زیبایی خاصی باشیم، شنیده‌هایمان از اطرافیان است. اما باید بدانید هر محصولی که برای دوستتان تاثیری عالی داشته، الزاما بر پوست و موی شما همان نتیجه را نخواهد داشتاما خرید آنلاین محصولات زیبایی، به شما این فرصت را خواهد داد تا نقد و بررسی‌های بیشتری را بهمراه جزئیات فراوان، در مورد محصولات مورد نظرتان بخوانید.

فروشگاه‌های اینترنتی همچون نوترا، نه تنها به مشتریانش اجازه می‌دهد تا نظرشان را در مورد محصولات بیان کنند، بلکه به آنها امکان خواهد داد تا میزان تاثیر آن محصول بر پوست و مویشان را نیز مشخص کنند. پس نیازی نیست تا برای کسب اطلاعات، وب‌سایت‌های مختلفی را بپیمایید.

۳. مواد تشکیل دهنده

خواندن برچسب محصولات در مغازه‌ها گیجتان می‌کند. بعلاوه در ازدحام و شرایط فروشگاه‌ها و زمان محدود، کاری دشوار خواهد بود. اگر باید بخاطر انواع حساسیت یا پرهیزهای زیبایی، از پارابن‌ها، محصولات مشتق از حیوانات، آلرژن‌ها و هر ماده‌ی فعال دیگری دور بمانید، خرید آنلاین به سادگی این امکان را در اختیار شما قرار خواهد داد تا پیش از خرید، از وجود این مواد در محصول مورد نظرتان اطمینان حاصل کنید.

۴. از محصول مورد نظرتان چه می‌خواهید

بیایید روراست باشیم. دلیل شما برای خرید محصولات زیبایی می‌تواند هر چیزی باشد. آکنه، موهای زائد، و علائم زودرس پیری که هیچ دختری دوست ندارد به این خاطر سنش بیشتر نشان داده شود، و خیلی دلایل دیگر. این دلایل هستند که باعث می‌شوند تا به خرید محصولات زیبایی خاصی فکر کنید.

خرید آنلاین، این فرصت را به شما خواهد داد تا در مورد محصول مورد نظرتان جستجو کنید، و ببینید که آیا با استفاده از آن محصول به آنچه که واقعا بدنبالش هستید خواهید رسید یا نه.

۵. فشار کمتر، قیمت بهتر

رفتار فروشنده‌ها را به یاد بیاوریدآنها قرار نیست به زیبایی پوست شما کمک کنند، بلکه می‌خواهند محصولاتشان را با بالاترین قیمت ممکن به شما بفروشند! البته قبول داریم که همه اینطوری نیستند و همیشه استثنا هم وجود دارد.

خرید آنلاین، نه تنها فشار تبلیغات بی جهت فروشنده‌ها را از سر شما بر خواهد داشت، بلکه به شما فضا و زمان لازم را خواهد داد تا تصمیم بگیرید که واقعا چقدر می‌خواهید برای خرید محصولات زیبایی مورد نظرتان خرج کنید. شاید با یک حساب و کتاب ساده به دور از هیاهوی تبلیغاتی مغازه‌ها، واقعا به این نتیجه برسید که باید در این ماه، خریدهای اضافه‌تان را تعطیل کنید.

همچنین بر خلاف بسیاری از مغازه‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌ای، فروشگاه‌های آنلاین معمولا همیشه دارای تخفیف‌های ویژه و پیشنهادات قابل تاملی هستند. بنابراین می‌توانید محصولات برند، و فوق‌العاده‌ای را با قیمت‌های باورنکردنی بخرید!

۶. خرید از همه جا و در هر زمان

اگر در شهرهای بزرگی ساکن نیستید، با خرید از فروشگاه‌های آنلاین خوب نظیر نوترا، نه تنها به جدیدترین محصولات برندهای معتبر دسترسی خواهید داشت، بلکه دیگر نگران خرید محصولات تقلبی و بازار سیاه هم نخواهید بود.

حالا دیگر با وجود فروشگاه‌های اینترنتی که ۲۴ ساعت شبانه روز باز هستند، می‌توانید خرید خود را از هر جای ایران و در هر زمانی ثبت و محصولات خود را در سریع‌ترین زمان ممکن درب منزلتان دریافت کنید.

۷. و در آخر، وقت شما گرانبهاست

امروزه همه‌ی ما وقت کم هم می‌آوریم! اینطور نیست؟ پس چرا سفرهای شهری‌مان برای بازدید از پاساژها و راه رفتن بین قفسه‌ی محصولات آرایشی بهداشتی را کمتر نکنیم و به کارهای مهم ترمان نرسیم؟ وقت شما طلاست خانم‌ها! آنرا بیهوده از دست ندهید.

آیا شما هم محصولات زیبایی‌تان را بصورت آنلاین خریداری می‌کنید؟ وب‌سایت‌های مورد علاقه‌ی شما برای خرید این محصولات کدام‌ها هستند؟ لطفا تجربیات خودتان در این زمینه را با ما در میان بگذارید.

ارسال مطلب به دوستان در تلگرام
اشتراک:


نظر خود را بیان کنید