مجله اینترنتی تناسب اندام بانوان و مردان تبلیغاتدر کیف مدل ها چه چیزهایی پیدا می‌شود؟

این سوال برای همه وجود دارد که در کیف مدل ها چه چیزهایی وجود دارد؟ مدل ها دقیقا می‌دانند که برای اینکه شاداب، جوان و زیبا بمانند به چه چیزهایی احتیاج دارند. اینکه ما نیز بدانیم که یک مدل هر روز چه چیزهایی را با خود به همراه دارد تا خوب به نظر برسد، خیلی می‌تواند مفید باشد. نه تنها می‌توانیم از روتین روزمره ی آن‌ها با خبر شویم، بلکه به ما کمک خواهد کرد تا بدانیم از چه چیزهایی استفاده کنیم تا مانند مدل ها جوان و شاداب به نظر بیاییم.

لوازم آرایشی

یکی از چیزهایی که تقریبا همیشه در کیف مدل ها پیدا خواهد شد لوازم آرایش است. چهره ی یک مدل، چیزی است که با آن تجارت می‌کند، پس زیبا نگاه داشتن آن خیلی برایش مهم است. بنابراین زمانی که به یک مدل برای پیشنهاد کاری تلفن می‌شود، در دسترس داشتن لوازم آرایش خیلی حیاتی است. همچنین مهم است که لوازم آرایش مناسبی به همراه داشته باشید. مهم‌ترین لوازم آرایشی که باید با خود داشته باشید این‌ها هستند:

۱- برق لب: اینکه لب‌های شما شگفت‌آور باشند خیلی مهم است. یک برق لب با رنگ خنثی به هر چهره ای کمک خواهد کرد تا چهره تان سریعا رو بیاید.

۲- ریمل: استفاده از ریمل می‌تواند بلافاصله چهره ی شما را زیبا‌تر و با نشاط تر کند. در دسترس داشتن یک ریمل برای وقتی که لازم شود خیلی اهمیت دارد.

۳- مرطوب کننده ی رنگی: یک مرطوب کننده ی رنگی نه تنها هم کار یک مرطوب کننده را خواهد کرد و هم به عنوان یک فونداسیون می‌توان از آن بهره برد، بلکه برای پوشاندن لکه های ناخواسته نیز بسیار مناسب است.

۴- پودر: خلاص شدن از چهره ی براق نیز اهمیت ویژه ای دارد. داشتن یک فونداسیون پودری کمک خواهد کرد تا درخشندگی پوست را کاهش داده و چهره ای فوق‌العاده به دست بیاورید.

۵- هایلایت کننده:‌ اگر خودتان را در آینه ببینید و متوجه شوید که رنگ و رو رفته هستید، یک پوشش سطحی هایلایت کننده واقعا می‌تواند تفاوت قابل مشاهده ای در چهره ی شما ایجاد کند. صورت شما را سرزنده و شاداب می‌سازد. رژ گونه هم تاثیر مشابهی دارد.

موارد دیگر

لوازم آرایشی تنها چیزهایی نیستند که در کیف یک مدل خواهید یافت. در‌واقع چیزهای دیگری هم وجود دارد که این افراد همیشه با خود به همراه دارند.

۱- نرم کننده لب: از دست دادن آب بدن به علت آب و هوا می‌تواند باعث خشکی و ترک خوردن لب‌های شما شود. به همراه داشتن یک نرم کننده ی لب راه سریعی برای مرطوب نگاه داشتن لب‌هایتان به وجود خواهد آورد.

۲- دستمال مرطوب مخصوص صورت: به همراه داشتن دستمال مرطوب مخصوص صورت (یا دستمال مرطوب بچه) به شما کمک خواهد کرد تا هرگونه خرابی آرایشتان را درست کرده یا هر زمانی که دیگر به آرایش نیازی ندارید آن را پاک کنید. همچنین به شما کمک خواهد کرد تا باکتری و آلودگی‌های انباشته شده بر روی پوستتان را تمیز نمایید.

۳- خوراکی:‌ اینکه همیشه با خودتان خوراکی داشته باشید نیز مهم است! اگر قند خونتان بیفتد، اینکه یک خوراکی سالم به همراه خود داشته باشید اهمیت ویژه ای پیدا خواهد کرد.

۴- آب: ممکن است برایتان کمی عجیب به نظر برسد که در کیفتان آب حمل کنید، اما بدانید که هیدراته ماندن مهم‌ترین و اولین قانون زیبایی است.

۵- دستمال کاغذی: برای کسانی که شروع ناگهانی آلرژی دارند در دسترس داشتن دستمال کاغذی ایده ی خوبی به نظر می‌رسد.

۶- آدامس، نخ دندان، خوشبو کننده: اگر قصد دارید تا بیرون از منزل غذا بخورید، این مورد، موردی بسیار مهم است. نخ دندان به شما کمک خواهد کرد تا از شر تکه‌های کوچک غذا در بین دندان هایتان خلاص شوید، و آدامس یا خوشبو کننده هم نفس شما را تازه و خوشبو خواهند کرد.

به اشتراک بگذارید: تلگرام گوگل پلاس لینکدین


نظر خود را بیان کنید